На могилу наймолодшого захисника Азовсталі повернули іграшку, яку мати подарувала йому в дитинстві – Суспільство

На могилу наймолодшого захисника Азовсталі повернули іграшку, яку мати подарувала йому в дитинстві - Суспільство

Фото: Маріанна Колос / Facebook

У Вінниці невідомі повернули на могилу загиблого воїна бригади «Азов» Назарія Гринцевича іграшкову собаку, якого хлопцю ще у дитинстві подарувала мама.  Напередодні матір загиблого  – Маріанна Колос – повідомляла про її зникнення.

– Я щаслива!!! Я вимолила, викричала!!! Є моя собака ціла!!!!! Іжте, пите, я все дозволяю!
Не чіпайте святого! – написала жінка зранку 7 червня.

Цю іграшку жінка подарувала сину, коли тому було 1,6 року. За її словами, тоді з першої на своїй роботі зарплати в розмірі 700 гривень 500 вона витратила на подарунок для дитини.

21-річний Назарій Гринцевич із позивним “Грєнка” загинув на війні 6 травня. Навесні 2022 року він три місяці захищав Маріуполь у складі “Азову”. Хлопець став наймолодшим оборонцем “Азовсталі”.

У травні того ж року Гринцевич потрапив до російського полону. У вересні 2022 року він був одним із 215 українських військових, яких визволили з полону в рамках великого обміну. Був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Марианна Колос (@annatollilvna_1984)

29 травня Ірина “Чека” Цибух загинула під час ротації на Харківському напрямку. Вона була бойовим медиком добровольчого батальйону “Госпітальєри”.   У боях із російськими загарбниками у Харківській області загинув активіст та директор Менського краєзнавчого музею Віталій Крутий. 
Джерело