На Львівщині чоловік отримав водійські права після 15 провалених іспитів – Суспільство

На Львівщині чоловік отримав водійські права після 15 провалених іспитів  - Суспільство

Фото: facebook.com/lvv.hsc.gov.ua

У Львівській області місцевий житель отримав посвідчення водія після 15 невдалих спроб скласти практичний іспит. Про це повідомили у сервісному центрі МВС у Львівській області.

Ігор раніше вже отримував водійські права у 2021 році, але протягом двох років допустив адміністративні правопорушення, через які його позбавили права керування транспортними засобами, а посвідчення водія анулювали. Він вирішив повторно пройти навчання у автошколі. Спочатку чоловік успішно склав теоретичний іспит, але практична частина виявилася для нього складнішою.

З першого разу пану Ігорю не вдалося впоратися із завданням, але він повторював свої спроби. Чоловік не здався і старанно готувався до кожного іспиту.

– Особисто мені важко було звикнути до нових автомобілів, які саме з’явилися в сервісному центрі МВС. Я вчився на старому авто, тому Toyota Corolla та Renault Duster для мене були незвичайними, я надто хвилювався, – поділився він своїми враженнями.

Ігор сумлінно приходив на іспит через кожних десять днів. У перервах – готувався, проходив маршрути пішки, іноді робив перерву між іспитами місяць, щоби краще підготуватися, розповіли в центрі МВС. У результаті 16-го разу він таки отримав права і пообіцяв адміністраторам сервісного центру МВС, що більше не порушить закон і буде уважним водієм.

29 січня в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ Хмельницької області розповіли, що до них звернувся чоловік зі скаргами на те, що його посвідчення водія не відображається в “Діє”. Як виявилося, права чоловік купив через інтернет, а тому його документи “липові” і, звісно, ​​не можуть бути в базі. З лютого нинішнього року Словенії, Хорватії, Чорногорії, Бельгії та Швейцарії стала доступна міжнародна доставка прав водія.
Джерело