На Кіровоградщині трьох учасників злочинної групи підозрюють у виготовленні та збуті психотропів. ФОТО | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи у виготовленні та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах.

За даними слідства, підозрювані облаштували в обласному центрі «лабораторію» з виготовлення синтетичного психотропу – солі PVP. Збутом займалися по всій території України.

Наркоділки знаходили замовників в закритих телеграм-чатах з продажу наркотичних засобів. «Товар» пакували у пакети з-під кави та відправляли поштовим зв’язком. 

Кошти, отримані від реалізації психотропів, вони використовували на власні потреби, а також на закупівлю прекурсорів та утримання «лабораторії».

У межах слідства проведено низку обшуків за місцем знаходження «лабораторії», у приміщеннях, де зберігалися наркотичні речовини, а також за місцем проживання підозрюваних та їхніх автівках.

Правоохоронці вилучили близько 25 кг PVP орієнтовно на понад 5 млн грн, ємності з різними хімічними речовинами, каністри з-під прекурсорів, колби, банківські карти та чорнові записи протиправної діяльності.

Наразі усім учасникам злочинної групи запобіжні заходи – тримання під вартою без права внесення застави.

Прокурори звернулися до суду з клопотанням щодо накладення арешту на усе вилучене та майно підозрюваних.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури