На Київщині живе найстаріший ротвейлер в Україні – за кілька тижнів собаці виповниться 15 років – Суспільство

На Київщині живе найстаріший ротвейлер в Україні - за кілька тижнів собаці виповниться 15 років - Суспільство

Фото: facebook.com/profile.php?id=100004665041432

10 березня буде зафіксовано рекорд найстарішого в Україні собаки породи ротвейлер. За кілька тижнів довгожительці Джульєтті виповниться 15 років, це умовно 87 людських років. Про це у Facebook повідомляє керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Вона каже, що середня тривалість життя собак дуже відрізняється залежно від породи. Для ротвейлера такий вік – це досягнення, бо дана порода не належить до довгожителів.

– Власники собаки – сім’я Кутових. Жюлі (так лагідно називають її вдома) живе у місті Вишгород на Київщині в приватному будинку. Вона велика грізна собака з серцем та душею маленької дитини. Любить охороняти все своє – членів родини, двір і все, що у цьому дворі є, – каже Лана Вєтрова.

Жюлі живе в утепленій будці під ґанком будинку. Вона любить запах та дотик свіжого сіна, тому воно завжди в неї “під лапою”. Але це господарі зрозуміли не одразу. Що вони лишень не купляли їй у будку: матрац, ковдри, килимки і навіть пробували класти куртку, але вона швиденько там наводила порядок і геть все витягала назовні. А от сіно дуже сподобалось.

Харчується Жюлі два рази на день. На сніданок – каша з бульйоном та кормом. На вечерю – переважно сире мʼясо з добавками, наприклад, сир, яйце або інша нежирна їжа. А ще Жулі сама собі обережно збирає на городі ягоди ротом.

До восьми років вона із задоволенням бігала на зарядку з господарем до лісу. Зараз у Жулі почалися проблеми із суглобами, їй важко ходити, тож зарядку вже не робить. Господарі піклуються про неї, дають їй вітаміни та протизапальні препарати.  Жулі любить лежати на сонечку та насолоджуватися життям, а господарі насолоджуються часом, проведеним з нею.

Під час вибухів родині доводиться ховатись у підвалі. Жюлі також туди забігає та відважно охороняє вхід в укриття. Як сказали її господарі: «Жюлі важко назвати собакою, Жюлі – це людина, наша людина».

Представники Книги рекордів Гіннеса завершили розслідування щодо португальського мастифа Бобі і позбавили собаку статусу найстарішого у світі. Вони визнали, що немає достатніх доказів віку тварини.
Джерело