На Херсонщині чергового зрадника засуджено за процедурою “in absentia”, – прокуратура | Кримінальні новини

Колишній поліцейський патрульної поліції  з початку збройної агресії рф проти України добровільно перейшов на бік ворога. Вирок оголошено за процедурою “in absentia”.

За  публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури   в порядку  спеціального судового розгляду колишнього працівника Скадовського районного управління поліції  визнано винним у  колабораційній діяльності.

Вирок суду – 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади  строком на 15 років та з конфіскацією майна.

Прокурор довів у суді, що поліцейський підтримуючи воєнну агресію рф проти України, погодився на пропозицію окупаційної влади та  зайняв посаду так званого «начальника дорожньо-патрульної служби» у так званому «Голопристанском районном отделении полиции гу мвд Херсонской области».

На цій «посаді» приймав безпосередню участь в організації охорони виборчих дільниць у Скадовську під час проведенні референдуму по приєднанню Херсонської області до рф та  забезпечував організацію агітаційних заходів на підтримку окупаційного режиму.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури