На Харківщині відкрили першу підземну школу – Суспільство

На Харківщині відкрили першу підземну школу - Суспільство

Фото: скрін відео t.me/synegubov/9830

У четвер, 30 травня, захисна споруда у Люботині Харківського району розпочала роботу в тестовому режимі. Укриття – найвищого класу безпеки А-4 та розраховане на 400 людей. Загальна вартість – майже 73 мільйони гривень. Ці кошти виділили із фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету, повідомляє начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У підземній школі облаштована система опалення, вентиляції, водопостачання, встановлено дизельний генератор на випадок тривалого відключення світла. Приміщення повністю пристосоване для людей із обмеженими можливостями, має підйомник та інші елементи безбар’єрного простору.

Освітній простір навіть під час літніх канікул можна використовувати для надолуження освітніх втрат. Дирекція закладу розробляє графік навчання у кілька змін.

19 травня росіяни завдали ракетного удару по базі відпочинку біля Харкова. Одразу було відомо про шістьох загиблих та близько 27 травмованих. На початку квітня у Харкові завершено будівництво першої підземної школи, перед початком занять залишилося доробити зовсім небагато. 
Джерело