На фронті загинув поет Максим Кривцов, чиї вірші переспівав гурт Yurcash – Суспільство

На фронті загинув поет Максим Кривцов, чиї вірші переспівав гурт Yurcash - Суспільство

Фото: facebook.com/profile

На фронті загинув поет та автор збірки «Вірші з бійниці» 33-річний Максим Кривцов з позивним “Далі”. Про це повідомила його мати Надія Кривцова у Фейсбуці.

– Темрява… нема світла…. немає дня…, – написала мати поета.

6 січня Кривцов опублікував допис в у Фейсбуці, у якому пропонував підписникам написати у коментарях номер сторінки та рядок, а він натомість обіцяв викласти фото вірша зі своєї збірки. 7 січня під дописом з’явилися коментарі знайомих військового, які повідомили, що він загинув.

Максим Кривцов родом із Рівного. У 2014 році пішов на війну добровольцем. Згодом працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub-і. Після повномасштабного вторгнення росіян повернувся на фронт. В інтерв’ю “Читомо” Кравцов розповідав, що позивний “Далі” обрав, тому що відрощував вуса, щоб накручувати, як у художника Сальвадора Далі. У жовтні 2023 року у видавництві “Наш формат” вийшла поетична збірка Кравцова  «Вірші з бійниці». Вона увійшла до рейтингу кращих книг 2023 року за версією ПЕН Україна. Пісні на вірші Кравцова виконує гурт Yurcash – «Панівна висота», «Він в ЗСУ, вона в ТРО». Трек «Жовтий скотч» у виконанні гурту став саундтреком до фільму 2020 року «Наші котики”. 

На фронті загинув поет Максим Кривцов, чиї вірші переспівав гурт Yurcash - Суспільство

Джерело