На фронті загинув Арсен Федосенко, найкращий фотограф ЗСУ – Суспільство

На фронті загинув Арсен Федосенко, найкращий фотограф ЗСУ - Суспільство

Фото: facebook.com/taras.ishchyk

На фронті внаслідок удару росіян авіабомбою загинув один із найкращих фотографів Збройних Сил України Арсен Федосенко. Про загибель фотографа повідомив у Facebook військовослужбовець Тарас Іщик.

– Військовий фотограф завжди ризикує життям, щоб ми побачили більше. Багато фотокарток, які ви бачили у стрічці Страткому – це його роботи. Він показував усім нам обличчя українських героїв у пікселі. Він був… Страшне слово “був”. Русня вбила його. КАБи, – йдеться в повідомленні Telegram-каналу “Березовий сік”.

До лав Збройних Сил Арсен Федосенко долучився навесні 2022 року. Останній допис на сторінці фотографа у Facebook був присвячений Дню журналіста.

– Бути відкритим. Приймати й пропускати крізь себе чужий біль. Зберігати об‘єктивність. Заслужити довіру співрозмовника. Пам‘ятати кожного, з ким спілкувався востаннє, і його мрії. Робити все, щоб ми знали героїв, і не забули ворогів, – підписав він допис із власними фотографіями.

2 червня редакція інформаційного агентства “Українські новини” повідомила, що у боях під Часовим Яром загинув співробітник “Українських новин” Олександр Петраковський. 30 квітня на фронті загинув український актор театру і кіно Євген Шумілов, намагаючись врятувати побратима.
Джерело