На Донеччині з двох громад евакуювали всіх дітей

На Донеччині з двох громад евакуювали всіх дітей

Фото: НПУ У Донецькій області з двох громад евакуювали всіх дітей

На початку року примусову евакуацію дітей оголосили в окремих населених пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області.

Національна поліція України завершила евакуацію дітей з  пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області. Про це у понеділок, 26 лютого, повідомляє прес-службу Нацполіції.

Як розповіли у відомстві, у Донецькій області, це – п’ятий етап примусової евакуації дітей із зони бойових дій.

“Групи поліції “Білий Янгол” спільно з працівниками ДСНС, співробітниками патрульної поліції, поліції охорони та представниками військових адміністрацій вивезли всі родини з дітьми з дев’яти населених пунктів Мар’їнської та Очеретинської громад, які знаходяться під цілодобовим обстрілом росіян”, – сказано у повідомленні.

У прес-службі повідомили, що серед евакуйованих – 8-річна дівчинка Олена, яка раніше вже змушена була виїздити разом із сім’єю з Красногорівки.

“Виїзд родини організували “Білі янголи” спільно з громадським формуванням “Капеланський патруль”. Дівчинку одягнули в спеціальний дитячий бронежилет, а з собою вона забрала свого друга – папугу Кешу. Наразі родина налагоджує своє життя у безпечному регіоні країни”, – розповіли у поліції.

Нагадаємо, раніше у Харківській області розширили зону обов’язкової евакуації сімей з дітьми. Мова йде про Кіндрашівську та Курилівську громади Куп’янського району.

Тим часом українці почали отримувати повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців з підозрілими посиланнями. 

Джерело