На Чернігівщині посилять контроль за цивільними біля кордону

На Чернігівщині посилять контроль за цивільними біля кордону

Фото: Держприкордонслужба (ілюстративне фото) У 5-кілометровій зоні біля кордону Держприкордонслужба посилить режим контролю за пересуванням цивільних

Комендантська година в регіоні залишається без змін з 00.00 до 4.00 ранку, діє заборона на продаж алкоголю з 22.00 до 9.00 (для торговельних мереж і закладів харчування).

На Чернігівщині для безпеки місцевих жителів у п’ятикілометровій зоні біля кордону Держприкордонслужба посилить режим контролю за пересуванням цивільних. Про це сьогодні, 18 січня, повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслвав Чаус.

Повідомляється, що це рішення було ухвалено на Раді оборони Чернігівської області, де обговорювалися безпекові та оборонні питання.

Чаус також нагадав, що комендантська година в регіоні залишається без змін з 00.00 до 4.00 ранку, а також діє заборона на продаж алкоголю з 22.00 до 9.00 (для торговельних мереж і закладів харчування).

Нагадаємо, в Чернігівській області російська диверсійна група розстріляла цивільне авто. Внаслідок атаки загинув чоловік. Випадок стався вранці 10 січня між селами Грем’ячка та Леонівка Семенівської громади. Відстань звідти до кордону з Росією складає трохи більше 500 метрів.

РФ має здатність сформувати війська для наступу на Чернігівщину – ОВА

Джерело