На Алеї Героїв Небесної Сотні у Херсоні відновили Герб, який демонтували окупанти – Суспільство

На Алеї Героїв Небесної Сотні у Херсоні відновили Герб, який демонтували окупанти - Суспільство

Фото: t.me/roman_mrochko/6152

На Алеї Героїв Небесної Сотні у Херсоні у День Державного Герба, 19 лютого, відновили Тризуб, який російські війська під час окупації  демонтували. Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Герб у 2022 році окупанти зірвали за допомогою бронетехніки. Новий символ виготовили із металу спаленої російської техніки.

Алея Героїв України з’явилась у Херсоні в 2018 році. Її збудувала фірма “Херсонвисотбуд”. Після захоплення Херсона у 2022 році росіяни сплюндрували Алею Героїв України. Вони змусили людей зірвати портрети героїв Небесної Сотні, зрізати прапор ЄС та з застосуванням бронетехніки зірвали герб України. Замість української символіки окупанти розмістили на Алеї свою псевдоісторичну пропаганду про Другу світову війну. При втечі загарбників з Алеї зник і радянський прапор, який там повісили росіяни, і розташована там проросійська пропаганда. У лютому 2023 року начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін доручив міській владі відновити Алею Героїв України. Херсон звільнили від солдатів РФ 11 листопада 2022 року. Однак відтоді він постійно знаходиться під російськими обстрілами. Ворог б’є по цивільній інфрастурктурі та житлових будинках, гинуть мирні жителі.

На Алеї Героїв Небесної Сотні у Херсоні відновили Герб, який демонтували окупанти - Суспільство

Джерело