Москва активізувала кампанію дискредитації України на Близькому Сході: деталі від розвідки

Москва активізувала кампанію дискредитації України на Близькому Сході: деталі від розвідки

Росія поширює два папірці, в яких подано «Путінську версію історії України з моменту краху Радянського союзу, а терористична агресивна РФ представлена як жертва» фото з відкритих джерел

У межах операції росіяни також розсилають до посольств інших держав у Каїрі пропагандистські матеріали

Росія активізувала дезінформаційну кампанію проти України на Близькому Сході. Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Як зазначається, гібридна операція Кремля має кілька завдань:

виправдати війну проти України; дискредитувати Україну та держави Заходу; нав’язати неприйнятні для України умови переговорів; поліпшити власне становище на Близькому Сході; домогтись зменшення економічного і політичного тиску, якого РФ зазнає через агресію та вчинення воєнних злочинів.

Вказівки Кремля

У пресслужбі повідомили, що для досягнення вказаних цілей Москва посилено використовує свою агентурну мережу, засоби пропаганди та дипломатичні представництва.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Так, працівники російського посольства у Єгипті отримали вказівки з Кремля провести низку зустрічей під дипломатичним прикриттям для поширення дезінформації про війну та здійснення вербувальних заходів», – зазначили в ГУР.

У межах операції росіяни також розсилають до посольств інших держав у Каїрі пропагандистські матеріали, в яких виправдовують загарбницьку війну проти України, вказали у відомстві.

За даними української розвідки, йдеться, зокрема, про два папірці, в яких подано «Путінську версію історії України з моменту краху Радянського союзу, а терористична агресивна РФ представлена як жертва».

В розвідці додали, що «ключова ідея, яку просуває Кремль на Близькому Сході, – безальтернативність нав’язаного ним сценарію завершення війни».

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Він включає позбавлення України військової допомоги з боку Заходу, припинення бойових дій Силами безпеки і оборони нашої держави, збереження Москвою контролю над окупованими українськими територіями та інші нісенітниці на кшталт «вічного позаблокового статусу», «денацифікації» та «демілітаризації», – додали у відомстві.

Раніше розвідка попередила про збільшення дезінформації та фейків від росіян.

Читайте також:

Російська «Профілактика» – як росіяни перевиховують українських підлітків Українська активістка розказала, як російська пропаганда сварить поляків з українцями

Джерело