Мосейчук відповіла на хейт через виїзд сина за кордон і розповіла, що він робить у Німеччині – Суспільство

Мосейчук відповіла на хейт через виїзд сина за кордон і розповіла, що він робить у Німеччині - Суспільство

Телеведуча Наталія Мосейчук, яка останнім часом потрапила до низки скандалів та стала об’єктом нападок за різкі висловлювання, відповіла за хейт через виїзд за кордон свого сина. Про те, де він зараз перебуває Мосейчук, розповіла в соцмережі.

– Замовлені пости у Телеграмі, тисячі коментарів, написаних під копірку: «Як ти вивезла з країни свого 27-річного сина?», «Де ховаєш сина-ухилянта?». Я ніколи не зазіхала на конфіденційність людей і завжди дотримувалася позиції, що сім’я – це особисте. І щоб попередити будь-які подальші маніпуляції та фейки навколо мене та моєї родини розповім. Мій старший син, 25-річний Антон, за три з половиною роки до повномасштабного вторгнення, 2019-го емігрував із України. Він отримав право на безкоштовне навчання у Німеччині, здобув там другу вищу освіту і зараз працює над вступом до аспірантури. То була і є його позиція. Я не могла вплинути на неї тоді, не можу й досі. Антон – сам відповідає за свої дії. Я – за свої. Решта моя родина в Україні, – заявила вона.

Мосейчук ще раз наголосила. що її висловлювання виривають із контексту та намагаються використати для її дискредитації. Телеведуча додала, що існують люди в Україні та Росії, які намагаються розхитати ситуацію всередині країни, використовуючи такі підлі методи.

Раніше в 1+1 media заявили, що слова ведучої Наталії Мосейчук вирвали з контексту та подали у формі загроз чоловікам призовного віку. Сама Наталія Мосейчук пояснила, що адресатами її звернення були люди, які позиціонують себе адвокатами та намагаються дискредитувати мобілізацію, військово-політичне керівництво та державу. 6 травня телеграм-канали та ЗМІ опублікували фрагмент із YouTube-каналу Наталії Мосейчук, а саме з ефіру проекту «Тема з Мосейчук» від 2 травня. У поширеній частині відео ведуча каже, що букетно-шоколадний період в Україні закінчується, СБУ постукає у двері кожному і майже всі чоловіки відвідають ТЦК та пройдуть ВВК. У повній версії заяви Мосейчук звертається до псевдоадвокатів з TikTok, які публічно зривають процес мобілізації та піддають сумніву законність військового стану.
Джерело