Можна притягнути чимало проблем: чому в жодному разі не можна мити підлогу старим одягом

Прибирання треба робити правильно, інакше легко накликати на себе біду.

Багато господинь воліють економити на побутових витратах і дають старим речам друге життя, інформує Ukr.Media.

Замість нових швабр, губок і ганчірок вони використовують старий одяг, який вже не можна носити. На кухні багатьох жінок можна зустріти клапті тканини, які раніше були підковдрами, футболками і навіть шкарпетками. Насправді так робити не можна, про що попереджає народна мудрість.

Якщо одяг швидко зношується, значить, людина носила його регулярно і залишила на ньому частинку своєї енергії. Не дарма кажуть, що в кожної людини є своя аура — енергетика, яку вона передає іншим людям і навіть речам.

На старі речі можна навести порчу, оскільки на них ще є енергетика людини. Миття підлоги — процес, який може нашкодити колишньому власникові речей.

У народі вважається, що мити підлогу старими речами — поганий знак. Це загрожує хворобами і бідами того, хто раніше володів цими речами. Якщо це доросла людина, то вона може страждати від легкого нездужання. Однак, якщо використовувати її одяг замість ганчірок дуже часто, це може накликати на неї серйозні захворювання. Особливо це правило стосується футболок, суконь, сорочок — одягу, тканина якого безпосередньо прилягає до тіла людини.

Ситуація набагато небезпечніша, якщо господиня вирішила використовувати як ганчірки дитячі речі. Якщо на дорослих впливати набагато важче через їхній захист, то в дітей він не такий сильний. Тому, якщо мити їхнім одягом підлогу і відтирати бруд, дитина може стати примхливою і часто хворітиме.

Дуже часто люди пускають на ганчірки одяг покійної людини, але церква радить цього не робити. Якщо в покійного залишилися речі, які придатні для носіння, потрібно роздати їх нужденним. Ті, які використовувати вже неможливо, потрібно віднести на пустир і спалити. У жодному разі не можна пускати їх на ганчірки або викидати.

Джерело