Міноборони буде під’єднано до порталу викривачів НАЗК — Юрій Джигир

Міністерство оборони України

АрміяInform вже повідомляла, що опубліковано колонку заступника Міністра оборони Юрія Джигира.

Окремо у своєму тексті заступник Міністра торкнувся питання нульової толерантності до корупції.

«Ми максимально зачищаємо метастази фінансових зловживань. І робитимемо це, доки стабільно не запрацює нова антикорупційна архітектура, яку ми будуємо. Цей процес напрацьовуємо з новими зацікавленими сторонами, серед яких Громадська антикорупційна рада при Міноборони, Офіс з підтримки змін, а також провідні антикорупційні експерти Незалежної антикорупційної комісії НАКО, Центру з питань доброчесності в оборонному секторі CIDS та інші», — написав Юрій Джигир.

У своїй колонці він уточнив, що нині оновлюється система закупівель за принципами Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій.

«У рамках Офісу з підтримки змін при Міноборони стартувала розробка нових підходів до регулювання ціни закупівель у єдиного постачальника. Також незалежні експерти впроваджуватимуть нову стратегію управління цінами на закупівельні позиції і контролюватимуть процеси укладання угод з постачальниками. Забезпечення конкурентності та обґрунтованості цін на продукцію чи послуги — прямий важіль зниження недоречних витрат чи ймовірності корупційних схем. Крім того, щоб кожна зацікавлена особа могла повідомити про такі випадки, Міноборони буде під’єднано до порталу викривачів НАЗК. Кожен, хто має інформацію про зловживання, повинен бути почутий», — підкреслив заступник Міністра оборони Юрій Джигир.

Джерело