Міноборони запустило онлайн-калькулятор виплат військовослужбовцям – Суспільство

Міноборони запустило онлайн-калькулятор виплат військовослужбовцям - Суспільство

Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Міністерство оборони запустило онлайн-калькулятор грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

– У Міністерстві оборони України запустили сайт соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей. На платформі користувачі можуть розрахувати грошове забезпечення за основними видами виплат військовослужбовцям Збройних Сил України, скориставшись онлайн-калькулятором, – зазначили у міністерстві.

Також на сайті social.mil.gov.ua можна отримати інформацію про:

порядку нарахування та виплати грошового забезпечення; одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності чи загибелі (смерті) військовослужбовця; інших соціальних гарантій військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Щоб скористатися калькулятором онлайн, достатньо перейти за посиланням. Після цього бійцям потрібно буде вказати вид проходження служби, звання та інші дані, необхідні розрахунку грошового забезпечення. Калькулятор розраховує не лише загальний розмір забезпечення бійця ЗСУ, а й те, скільки він отримає “на руки” після сплати військового збору.

У квітні Кабінет міністрів ухвалив ухвалу про підвищення зарплати військовим “на нулі” на 70 тисяч гривень. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що доплату у розмірі 70 тисяч гривень також встановили для поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії.
Джерело