Мікі Рурк з’явився в ранковому шоу і привів фанатів в подив

Нова пластика обличчя змінила актора до невпізнання.

Мікі Рурк з'явився в ранковому ток-шоу і привів фанатів в подив. Шанувальник пластичних операцій з кожним разом все менше схожий на себе, і глядачі не готові з цим миритися. Адже обличчя актора стає все більш дивним, інформує Ukr.Media.

2 вересня Мікі Рурк з'явився в шоу «Доброго ранку, Британія» і залишив фанатів в подиві, тому що глядачі вкотре не взнали селебритіз після пластичної операції. Актор дав інтерв'ю, в якому розповів про свій останній проєкт Night Walk, але прихильники не могли зосередитися на розумінні того, що відбувається і відірвати погляд від дивного обличчя легенди.

Фани також звернули увагу, що актор поводився максимально дивно і реагував на запитання ведучих з несподіваною розгубленістю. Коли Пірс Морган попросив чоловіка розповісти про новий фільм, Рурк розгубився і спантеличено запитав: «Який фільм?» Але після цього 65-річний актор зібрався з думками і розповів про кінострічку, де він грає нацистського прихильника.

«Це був дійсно хороший досвід, я вийшов і поговорив з деякими людьми про супрематизм», — сказав Рурк.

При цьому актор зазначив, що давно не відчував себе потрібним, коли ведучий запитав його, як це — бути на вершині.

«Я ніколи не відчував, що знову піднявся на пік популярності. Я не працював десять років, потім почав знову, і зараз у мене немає відчуття, що я багато чого досяг», — додав актор.

Коментатори у твіттері були шоковані від того, наскільки змінився актор, і такі метаморфози їм явно не припали до душі.

Джерело