Меган Маркл та принц Гаррі дали нове прізвище своїм дітям

Здається, скандальне подружжя все-таки має намір повернутися до королівського палацу.

Як стало відомо, Меган та Гаррі дали нове прізвище дітям. Про це повідомили інсайдери із близького кола спілкування скандальних герцогів. Але, як не дивно, цей вчинок породив ще більше питань щодо майбутнього становища як їхніх спадкоємців, так і подружжя. Про що може йтися і чи побачимо Сассекських знову при палаці?

Меган та Гаррі дали нове прізвище дітям

Ні для кого не секрет, що Меган Маркл та принц Гаррі з самого початку не планували, щоб їхні спадкоємці провели своє життя у стінах королівського палацу. Саме тому і первісток подружжя, і їхня дочка отримали при народженні прізвища своїх дідуся та бабусі. Так, вони стали Арчі Маунтбеттен-Віндзор та Лілібет Маунтбеттен-Віндзор, інформує Ukr.Media.

Але, здається, сьогоднішні плани герцогів серйозно змінилися. Як вважають деякі джерела, чималу роль цьому зіграло сходження на трон Чарльза. Адже одночасно з такою історичною подією Арчі та Лілібет автоматично здобули титули принца та принцеси, як онуки монарха.

Водночас з'ясувалося, що Меган і Гаррі дали нове прізвище дітям. Так, на сьогодні обидва онуки короля Великобританії носять прізвище Сассекс. Таке рішення звучить цілком логічно, якщо зважити на наявність титулів у спадкоємців герцогів Сассекських. "Вони об'єднали свою сім'ю", — підтверджують інсайдери з їхнього оточення.

Повертаються до палацу?

Річ у тім, що сам принц Гаррі неодноразово згадував своє дитинство при палаці з неприхованим болем. Адже його вирощували як «запасний варіант». Тоді як старшому братові була уготована роль спадкоємця престолу без інших варіантів. Тому Сассекські не хочуть повторювати подібних помилок у вихованні Арчі та Лілібет і об'єдналися під одним прізвищем.

Варто зазначити, що натхнення на такі дії могли почерпнути у принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Як відомо, подружжя носило титул герцогів Кембриджських до смерті Єлизавети II. Їхні діти, у свою чергу, здобули титул принців та принцеси ще при народженні. А тому офіційне прізвище у всіх одне — Кембридж. Щоправда, зараз старший брат принца Гаррі з дружиною носять титул принца і принцеси Уельських.

Однак користувачі Мережі не бачать особливої логіки у діях принца Гаррі та Меган Маркл. Мовляв, яка користь від титулів і таких гучних прізвищ, якщо вони зреклися королівської родини? Чи, можливо, варто готуватись до повернення блудного сина після коронації принца Вільяма? Поки що відповіді на ці запитання нам отримати навряд чи вдасться.

Джерело