Марія Єфросиніна відверто розповіла про розрив з чоловіком

Єфросиніна і Хромаєв вже багато років перебувають у шлюбі, але відомо, що в їхніх відносинах була серйозна криза, яка призвела до розриву.

Ведуча розповіла, що цей період був для неї вкрай тяжкий. У програмі «Квиток на Марс» вона поділилася, що розрив із чоловіком стався у кризовий для неї момент, інформує Ukr.Media.

«У мене трапилася панічна атака. Я зупинила авто та викликала швидку. Мені тоді навіть не спало на думку подзвонити Тимуру. Увечері я розповіла йому про цей випадок. Він подивився на мене і сказав: «Маша, я зовсім не потрібний тобі». Це сталося того року, коли ми розійшлися. Це був удар, але й нагода переглянути все», — згадує Марія.

Проте, подружжю вдалося зберегти шлюб. Ведуча неодноразово зазначала, що їхньому шлюбу допоміг секс. Відтоді вона завжди звертається до Тимура за допомогою і не переймається, що так перекладає на нього свої проблеми.

«Після того, як ми пройшли через серйозну кризу та оновили наш шлюб, я дзвоню йому будь-якої миті. Я зрозуміла, що так мені легше. Жінки часто поводяться так не через недовіру до чоловіків, а через те, що не хочуть перевантажувати їх своїми проблемами», — додала вона.

Джерело