Макс Кріппа купує хмарочос «Парус» у Вадима Столара

 Відомий інвестор та власник кіберспортивної команди NAVI, Максим Кріппа, продовжує розширювати свій бізнес, придбавши один з найвідоміших бізнес-центрів Києва – хмарочос “Парус”.

Дана інформація відома з порталу Політаналіз, який посилається на державні реєстри. 

За даними сервісу моніторингу та аналізу відкритих даних Opendatabot, Кріппа уклав угоду з підприємцем Вадимом Столаром на придбання бізнес-центру “Парус”, розташованого у центральній частині столиці України.

Ця угода свідчить про новий етап у бізнес-діяльності Кріппи, вказуючи на його зацікавленість у розширенні інвестиційних активів поза межами кіберспорту. Згідно з інформацією Opendatabot, відтепер Максим Кріппа є бенефіціарним власником компанії, яка володіє правами на бізнес-центр “Парус”.

Раніше, за даними Contr Agent, 80% компанії “Парус Холдінг” контролював Вадим Столар через фонд “Генезис”, а його колишня дружина Інна Майструк володіла рештою 20% через фонд “Стрім Інвестмент”.

Бізнес-центр “Парус” відомий своєю унікальною архітектурою та престижним розташуванням, що робить його однією з найважливіших офісних будівель у столиці. 

Рішення інвестора Максима Кріппи придбати київський хмарочос “Парус” свідчить про його намір диверсифікувати інвестиції та посилити свої позиції на ринку нерухомості в Україні.

Відтепер бізнес-центр “Парус”, розташований на вулиці Мечникова, 2 у Києві, належить Максимові Кріппі через його компанію “Ола Файн”. Ця будівля є видатним зразком преміум-класу “А” нерухомості у місті. “Парус” складається з 33 поверхів та займає площу близько 70 тисяч квадратних метрів, з яких 50 тисяч призначені для оренди. Це одна з архітектурних перлин Києва.

Що нам відомо про нового власника будівлі

Кріппа Макс
Кріппа Макс

Максим Кріппа – відомий український бізнесмен, який здобув популярність завдяки своїм інвестиціям у різні сфери. Один із його ключових активів – це кіберспортивна команда NAVI (Natus Vincere), яка стала відомою на міжнародній арені. Кріппа також є власником компанії GSC Game World, яка розробляє легендарну гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chоrnoby.

Крім комерційної діяльності, Максим Кріппа заснував благодійний фонд MK Foundation. Його мета – підтримка українських військових. Фонд активно сприяє національній безпеці та обороноздатності, забезпечуючи військові підрозділи захисним спорядженням та технікою на фронті.