Магічні властивості кориці, які залучають гроші та процвітання в будинок

Як за допомогою кориці зробити своє життя успішним.

Кориця — це потужна пряність, що володіє своїм ароматом, смаком, лікувальними і містичними властивостями. Вона використовується по-різному практично у всіх культурах, інформує Ukr.Media.

Використання кориці для різних цілей

Аюрведа, традиційна медицина в Індії, яка використовує цілющі властивості кориці для лікування деяких проблем зі здоров'ям.

В ароматерапії кориця використовується з-за її антисептичних і стимулюючих функцій в різних процедурах. Чай з корицею працює як природний засіб для вирішення деяких проблем зі здоров'ям, і він насправді дуже смачний. Але ця пряність також володіє деякими містичними силами, пов'язаними з процвітанням, успіхом і любов'ю.

Ритуал з корицею для процвітання

Коли люди говорять про процвітання, вони схильні думати тільки про гроші і особисту фінансову стабільність. Але це факт, що процвітання може також відноситися і до емоційного, і до духовного балансу, і це також допоможе кожній людині. Це відбувається тому, що кориця притягує енергію успіху, надихаючи всі сфери життя.

У перший день кожного місяця необхідно покласти 3 маленькі ложки порошку кориці на долоню правої руки і йти до дверей, або вдома, або в офісі. Підійшовши до дверей потрібно з великою вірою і силою повторити наступні твердження:

«Коли я подую цю корицю, процвітання увійде в цей будинок.

Коли я дмухаю на цю корицю, достаток приходить і залишається.

Коли я видую цю корицю, тут буде жити достаток!»

Потім потрібно дути на корицю, щоб вона розпорошилася на двері. Вдувати треба корицю зовні, пам'ятаючи, що процвітання і успіх увійдуть в будинок разом з коричним пилом і вітром, сповненими енергії, яку людина вкладає в них.

Нехай порошок кориці залишиться на підлозі, принаймні на 24 години (до закінчення першого дня місяця). Потім можна буде вимити підлогу.

Залучення грошей за допомогою кориці і солі

Потужне поєднання для процвітання — це використання крупної солі і кориці для проведення ритуалу. Грубозерниста сіль, використовувана разом з корицею, володіє потужною силою. Сіль використовувалася протягом багатьох років для захисту від шкідливих енергій з навколишнього середовища.

У поєднанні з корицею вона допоможе позбутися агентів негативу, які блокують шляхи достатку і процвітання в житті. Сіль з корицею можна поставити в будь-якій кімнаті, де людина відчуває себе менш комфортно, або ж на обідньому столі, де збирається вся сім'я.

Для підвищення особистого добробуту, можна додати в гаманець трохи меленої кориці в поєднанні з м'ятою, наповнивши цією сумішшю маленький мішечок з червоної тканини.

Джерело