Людям з цими знаками Зодіаку не варто переходити дорогу, щоб не зустрітися з їх жорстоким господарем

Найнебезпечніші Демони що служать людям з цими знаками Зодіаку.

У темному гороскопі розповідається про демонів, що протегують кожному із знаків Зодіаку. Народженим під цими зірками людям не варто переходити дорогу, щоб не зустрітися з їх жорстоким господарем, інформує Ukr.Media.

Близнята

На службі у людей зі знаком Зодіаку Близнята — Целладімірон.

На службі у людей, народжених під знаком Зодіаку Близнята, перебуває покровитель Целладімірон, він вважається родичем триголового Цербера. Ці представники стихії Повітря можуть черпати у демона сили, щоб підлаштовуватися під будь-які ситуації і практично завжди виходити сухими з води. Саме Целладімірон допомагає Близнятам заробляти легкі гроші і обростати корисними знайомствами. Але при цьому, якщо вчасно не заплатити за рахунками, істота з потойбічного світу ще на землі перетворить життя людини — Близнюка в пекло. Носій цього знака Зодіаку ризикує загубитися в незліченній кількості думок що критикують його, почати підлаштовуватися під кожну і в підсумку забути себе справжнього. Так Целладімірон мстить господареві — Близнюку, радіючи через його страждання.

Терези

Підлеглим демоном людей зі знаком Зодіаку Терези став Обірірон.

Обірірон — демон, який вважається покровителем людей зі знаком Зодіаку Терези. Саме в його силах зробити так, щоб господар не відчував ніколи нестачі в енергії і життєвих силах. Обірірон допомагає цим людям повітряної стихії знаходити внутрішню гармонію, чути і розуміти себе. Сутність з потойбічного світу має владу над часом, тому часто надає Терезам можливість все встигнути або насолодитися моментом. Однак, якщо розгнівати Обірірона, він перетворить людей-Терезів в нерішучих і слабких особистостей. Ті, хто звикає до допомоги демона і перестає докладати сили, ризикують в мить втратити все.

Леви

Помічником знака Зодіаку Лев був обраний демон Шелхабірон.

До покровителів і помічників Лева часто відносять демона Шелхабірона. Цю істоту зображують як вогняну і жорстоку, але красиву жінку. Одна з здібностей Шелхабірона — наділяти господаря силою для трансформацій. Демон і сам наполовину перевертень, тому ділиться енергією на перевтілення з людиною цього вогняного знака Зодіаку. Але якщо Лев зазнається, то Шелхабірон поглине його. Зарозумілий володар даного знака Зодіаку, який вважає себе краще за інших, стане злим, безжальним і навіть мстивим. Сил на творчість і відповідальність у Лева не залишиться, людина буде сп'яніла амбіціями, але мало що зможе втілити в життя без допомоги демона.

Козероги

Демона, який служить знаку Зодіаку Козеріг, називають Дагдаріоном.

Демона, який служить людині зі знаком Зодіаку Козеріг, називають Дагдаріоном. Ця істота з пекла панує над самими відразливими рисами людини. Демон наділяє Козерога байдужістю і відчуженістю, покриваючи іноді серце господаря тонкою кіркою льоду неприступної для оточуючих. Саме через це з носієм знака Зодіаку Козеріг іноді дуже важко порозумітися і знайти спільну мову, прийти до компромісу що влаштовує обох. Демон власникові цього знака Зодіаку може як допомогти домогтися в кар'єрі небувалих висот, так і проклясти на вічну самотність і невдачі, наділивши гординею і гордовитістю.

Діви

Народженим під знаком Зодіаку Діва людям прислуговує демон Цефарірон.

Демона-прислужника Дів звуть Цефарірон. Згідно з легендами, ця містична сутність не мертва, але і повноцінно не жива. Що виступає метафорою до життя людини цього знака Зодіаку. Цефарірон може допомогти Діві відмовитися від клопоту і цілеспрямовано йти до виконання мрії впевненими кроками. У представників цього знака Зодіаку завжди знайдуться сили для наполегливої роботи, а демон стане відганяти негативну думку оточуючих. В гармонії з собою Діви зможуть стати щасливими, коханими і багатими. Але якщо втратять віру в себе, стануть трудоголіками або заб'ють на радості простого життя, то Цефарирон розлютиться. Демон перетворить людину-Діву в депресивну і слабовільну особистість, у якої немає радості в житті.

Джерело