Любовна несумісність: Пари яких знаків Зодіаку не можуть жити разом і розлучаються найшвидше

Деякі союзи немов створені небесами: їхнє життя разом — це рай на землі.

А інші пари зодіакальних представників, одружившись, починають лаятись, а потім і зовсім розлучаються. Хто несумісний у коханні?

Є сумісні за гороскопом пари, яким легко побудувати сім'ю. А ці представники зодіакального кола мають випробувати хіба що радість, якщо протягом дня не відбудеться конфлікт. Розповідаємо про парочки, кому за гороскопом бути разом не судилося, інформує Ukr.Media.

Овен та Скорпіон непридатні для сімейного життя

Овен і Скорпіон — це два пристрасні знаки Зодіаку. Але саме гострота характерів їхніх власників нерідко призводить до конфліктів та суперництва у відносинах. Овен і Скорпіон ще й протилежні стихіями, наділені високою впевненістю в собі. Через це у побуті часто виникає боротьба за лідерство. Попри пристрасть у романтиці та флірті спочатку, у сімейному житті Овен і Скорпіон ревнуватимуть і прагнутимуть контролю другої половинки. Що також може викликати напруженість у стосунках.

Крім того, Овен та Скорпіон мають різні підходи до конфліктів. Вогненний представник відкритий і експресивний, у той час як водний схильний до скритності та мстивості. Це також може призвести до непорозуміння та конфліктів у сімейному житті.

Загалом кохані під знаками Зодіаку Овен та Скорпіон можуть створити пристрасну та динамічну пару. Але такі сильні особистості з відмінностями у підході до відносин можуть бути непридатними для шлюбу.

Діва та Близнята несумісні у коханні

Носії знаків Зодіаку Діва та Близнята мають різний підхід до життя та стосунків. А це точно вплине і на сімейне життя. Представник земної стихії у парі схильний до практичності, організованості та аналітичності. У той час як людина повітряної стихії, тобто Близнята, більш легковажна, товариська і мінлива. Ці відмінності можуть створювати напруженість у відносинах та ускладнювати спільне прийняття рішень.

Крім того, володарі знака Зодіаку Діва схильні до критики та перфекціонізму. Тому життя з непередбачуваними та нестійкими партнерами (Близнюками) може бути важким. Такі явні відмінності в характері точно викликають роздратування та конфлікти в побуті, через що подружжя часто лаятиметься.

Якщо кохані (Діва і Близнята) хочуть одружитися, то ще до шлюбу їм слід навчитися знаходити компроміс, поважати відмінності один в одному і приймати партнера таким, яким він є. Але навіть із такими навичками сумісність у шлюбі Діви та Близнят мала.

Стрілець та Водолій не зможуть довго бути разом

Ще одна парочка, яка навряд чи довго простягне шлюб, — це представники знаків Зодіаку Стрілець і Водолій. І головна причина — їхня несумісність у коханні: сильна відмінність у характері та підході до життя. Носій знака Зодіаку Стрілець любить свободу і схильний до незалежності, йому потрібні пригоди та нові враження. Тоді як партнеру зі знаком Зодіаку Водолій важливо іноді бути емоційно відстороненим, відпочивати від свого коханого та насолоджуватися інтелектуальним хобі.

Крім того, Стрілець у парі, швидше за все, виявиться партнером більш оптимістичним та екстравертованим, а от Водолій — незалежним та індивідуалістичним. Ці відмінності в характері коханих можуть призводити до нескінченних конфліктів і з'ясування відносин. Тому що подружжя матиме різні уявлення про те, як проводити дозвілля і розв'язувати проблеми.

Джерело