Ліна Бороздіна купила біле в космос ще 2005 року – Суспільство

Ліна Бороздіна купила біле в космос ще 2005 року  - Суспільство

Фото: facebook.com/lina.birch

Перша українська жінка-туристка Ліна Бороздіна з Одеси, яка полетить до суборбітального космосу разом із екіпажем Unity, придбала свій квиток ще 2005 року за 450 тисяч доларів. Про це пише Esquire.

– Коли мені було три роки, мій батько розповідав мені цікаві космічні історії. До шести років я вже знала всі сузір’я, а моя улюблена з них була Мала Ведмедиця, бо її було важко знайти. Тепер, доросла, я займаюся створенням клінічної ДНК, по суті, вигадуючи життя нічого. Але одним із моїх найулюбленіших занять залишається лежання на спині та спостереження за чорним небом. Безкрайній простір приносить мені відчуття позитивності, – розповідала вона.

Бороздіна довгі роки проживає в США та працює біохіміком у компаніях LGC Genomics Division та American International Chemical. Ще з дитинства її мрією було полетіти в космос, для цього вона багато працювала і щоб сплатити політ взяла кредит у банку під заставу свого будинку на 20 років.

Під час польоту, який заплановано на 26 січня, вона разом із трьома іншими туристами планують досягти кордону між атмосферою та відкритим космосом, провівши 1,5 години у космічному просторі та кілька хвилин у відкритому космосі.

16 лютого Virgin Galactic розпочала продаж квитків на космічні польоти за ціною 450 тисяч доларів, включаючи депозит у 150 тисяч доларів.
Джерело