Лебедя з Білої церкви врятували поліцейські – Суспільство

Лебедя з Білої церкви врятували поліцейські - Суспільство

Фото: t.me/UA_National_Police

У Білій церкві поліцейські врятували лебедя, який застряг у льоду і три дні не міг вибратися з нього. Про це повідомили у пресслужбі МВС.

– Про те, що на річці Рось лебідь опинився у крижаній пастці поліції, повідомив місцевий житель. Дотримуючись правил безпеки на льоду, інспектори підійшли до птиці та помітили, що у неї пошкоджено ліву лапу, — йдеться у повідомленні.

Поліцейські звільнили лебедя, використовуючи простирадло, яке взяли у співробітників санаторію, після чого птицю доставили до музею живої природи.

Також сьогодні до центру порятунку тварин із Борисполя патрульна поліція міста привезла лебедя, який був у дуже поганому стані, на жаль птицю врятувати не вдалося.

8 січня орнітологи прооперував лебедя, евакуйованого із зони бойових дій. Лебедеві довелося ампутувати крило, і тепер він не зможе літати. Цього ж дня в Ірпені рятувальники витягли з замерлої водойми лебедя, яка вмерзла лапами в лід. 30 листопада в Одесі врятували лебедя, який пошкодив дзьоб під час шторму. Після одужання його випустили на волю.
Джерело