Кирило Буданов подякував проукраїнським кримчанам, а росіянам порадив не користуватися Кримським мостом

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України заявив, що українські спецпризначенці вже присутні в Криму.

Про це генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив у спеціальному відеозверненні.

Начальник ГУР нагадав, що ані українська держава, ані українці не погодились визнати право агресора на кримську землю. І спротив місцевого українського населення проти окупантів не вщухав ні на мить, всупереч репресіям.

«Для успішної оборони та контрнаступу ми повинні контролювати акваторію Чорного моря та бути присутніми на півострові Криму», — заявив він.

На його думку, поставлені завдання виконані: росія втратила чверть своїх кораблів і змушена була виводити свій флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми та військові об’єкти Криму постійно перебувають під українським вогневим впливом.

«Нашими успіхами ми надзвичайно завдячуємо мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відстежувати усю оперативну ситуацію на півострові і якнайшвидше передавати цю інформацію нам», — продовжив Кирило Буданов.

Він назвав виконаною свою обіцянку, що у 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму.

«Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим «кримським» мостом», — сказав Кирило Буданов.

Раніше Кирило Буданов розповів про український ударно-розвідувальний безпілотник «Сич».

Джерело