Кулеба анонсував дозвіл Україні знищувати російські бомбардувальники

Кулеба анонсував дозвіл Україні знищувати російські бомбардувальники

Фото: Getty Images Україна просить своїх партнерів зробити так, щоб це відбулося якомога швидше, наголосив Дмитро Кулеба

Глава МЗС України наголосив, що єдиний захист від атак ворога – знищувати безпосередньо російські бомбардувальники.

Рішення, що дасть змогу знищити російські бомбардувальники, все ж таки буде ухвалено. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю ELTA Zoom.

Чиновник також наголосив на необхідності більших і якнайшвидших постачаннях артилерійських снарядів для українських військових.

“Артилерійські снаряди прибувають, але їх має бути більше і швидше. Щодо рішень, які дозволять нам знищити російські бомбардувальники, то вони вже готуються. Тож ми працюємо над цим. Я впевнений, що ці рішення буде ухвалено. Це лише питання часу. Тому що загроза, яку становлять ці бомбардувальники, величезна”, – пояснив урядовець.

За його словами, єдиний спосіб захисту від цих атак – знищувати безпосередньо російські бомбардувальники.

“Тому нам потрібні ракети дальнього радіусу дії, здатні досягти аеродромів, або достатня кількість систем ППО і перехоплювачів, щоб мати можливість збивати ці літаки з повітря. Рано чи пізно це станеться”, – підкреслив глава МЗС.

Міністр додав, що Україна просить своїх партнерів зробити так, щоб це відбулося якомога швидше.

Нагалдаємо, в Державному департаменті США заявили, що якщо РФ спробує розширити фронт, Україні дозволять бити американською зброєю на більшу відстань. 

Джерело