Куди зникла з екранів Кемерон Діаз: який вигляд вона має сьогодні та чим займається

50-річна зірка виховує 3-річну дочку.

Голлівудські актори намагаються не зникати з поля зору глядачів, регулярно беручи участь у кінозйомках. Однак є й винятки. Серед них — Кемерон Діаз, інформує Ukr.Media.

50-річну актрису востаннє бачили на екранах 2014-го року, коли вона з'явилася у кількох комедійних стрічках. Ті особливою успішністю не відзначилися.

У червні минулого року виринула звістка, що Кемерон отримала роль у нетфліксівському фільмі "Знову в справі". А в грудні її помітили на знімальному майданчику в Лондоні.

Поки глядачі чекають на повернення Діаз, вона іноді публікується в інстаграмі. Ті, хто не стежив за життям акторки поза екраном, можуть там подивитися на неї й оцінити, наскільки вона змінилася зовні.

У 2015 році Кемерон вийшла заміж за члена групи Good Charlotte Бенджі Меденна, а 3 січня 2020-го (48 років) народила доньку Раддікс. Тому вона тепер знає і материнський клопіт.

2020-й став особливим для Діаз ще й тим, що публічна особа взялася за підприємницьку діяльність у галузі алкогольних напоїв. Блондинка керує виготовленням органічного вина. Також вона спробувала себе на літературній ниві, видавши у 2017 році свої "Книгу про тіло" та "Книгу про довголіття". До того ж Кемерон — екологічна активістка.

Джерело