Крутих про матч проти Корди: Сподіваюся, цей досвід зробить мене сильнішим

Український тенісист Олексій Крутих прокоментував свій поєдинок проти американця Себастьяна Корди в матчі Кубка Девіса.

Олексій у трьох сетах поступився 33-й «ракетці» світу, але сподівається, що такий досвід зробить його сильнішим, передає Укрінформ.

«Я знав, чого чекати у протистоянні з гравцем рівня Себастьяна Корди. У мене був досвід гри проти суперника, який входив до Топ-20 світового рейтингу, тому чудово розумів, наскільки високий рівень продемонструє Себастьян. Тож нічим він мене не здивував. Більше того, я не дуже розраховував на те, що вдасться провести три сети, хоча, звісно, налаштовувався на боротьбу і мав певний тактичний план… Якщо в першому сеті мені заважало хвилювання, то в другому я знайшов рівновагу, переконався у своїх силах. А ось у третьому сил стало менше. Це й зіграло ключову роль. Воно якось усе об'єдналося: втома і хвилювання, що з'явилося в якийсь момент. Поразка прикра, утім я задоволений тим, що вдалося зробити. Сподіваюся, такий досвід зробить мене сильнішим», – сказав український тенісист.

Як повідомляв Укрінформ, після поразки Крутих (342-е місце у світовому рейтингу) від Корді (33) – 3:6, 7:6 (7:3), 4:6, свій матч програв й і В'ячеслав Белінський (498), який зустрічався з Крістофером Юбенксом (32) – 3:6, 2:6.

На 2 лютого в матчі Україна – США заплановані парна зустріч Ілля Білобородько/Віталій Сачко – Остін Крайчек/Раджив Рам та (за необхідності) матчі Олексій Крутих – Крістофер Юбенкс, В'ячеслав Белінський – Себастьян Корда.

Збірна-переможниця протистояння кваліфікується до фінального турніру Кубка Девіса-2024.

Фото: ФТУ.

Джерело