Кремль анонсував виступ Путіна із посланням федеральним зборам

Кремль анонсував виступ Путіна із посланням федеральним зборам

Чергові президентські вибори в РФ мають відбутися з 15 по 17 березня 2024 року фото з відкритих джерел

Очікується, що у щорічній промові федеральним зборам президент РФ оголосить основні напрямки політики держави

Російський диктатор Володимир Путін виступить зі щорічним посланням до російського парламенту 29 лютого. Про це пишуть росЗМІ.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Очікується, що у щорічній промові федеральним зборам президент РФ оголосить основні напрямки політики держави, включаючи війну в Україні та економічний розвиток.

Як зазначається, 29 лютого, президент Росії Володимир Путін звернеться із послання федеральним зборам, повідомляє сайт Кремля. Звернення стане частиною передвиборчої кампанії Путіна, як кандидата в президенти. Серед тем мають бути «технологічний, науковий, військовий» суверенітет Росії, війна «спеціальна військова операція» проти України, економічний розвиток, демографія, багатодітність тощо.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Чергові президентські вибори в РФ мають відбутися з 15 по 17 березня 2024 року.

Раніше Путін відзвітував про свої доходи за шість років. У декларації Путіна, як і 2018 року, коли він звітував перед ЦВК минулого разу, зазначено, що він володіє 77-метровою квартирою в Петербурзі та одним гаражем площею 18 квадратних метрів там же.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях України так звані президентські вибори розпочнуться вже у лютому.  Росія розтягне вибори на три тижні. Дострокове голосування розпочнеться 25 лютого й триватиме до 17 березня. Окупанти приховують адреси «виборчих дільниць». Вони планують завезти туди військових, колаборантів та бюджетників, щоб «зробити картинку» для пропагандистського телебачення. 

Читайте також:

Вибори в Росії. Чи визнає Захід їх легітимними? Вибори в РФ. Чому вони важливі для нас? Реальна загроза Путіну? Що відомо про кандидата у президенти РФ Бориса Надєждіна

Джерело