Комендантську годину на Великдень не скасують, порушників затримуватимуть – Суспільство

Комендантську годину на Великдень не скасують, порушників затримуватимуть  - Суспільство

Фото: facebook.com/UA.National.Police

Комендантську годину на Великдень скасовувати не будуть – вона діятиме, як і в інші дні. Поліція стежитиме за дотриманням правил, затримуватиме або проводитиме профілактичні бесіди з порушниками. Про це розповів начальник департаменту превентивної діяльності Національної поліції Максим Ахрамєєв у ефірі телемарафону.

– Нічого не змінюється. У нас діє воєнний стан. Будемо перевіряти. Звичайно, десь ставитимемося з розумінням, роз’яснюватимемо, проводитимемо профілактичні бесіди, – сказав Ахрамєєв.

При цьому він зазначив, що сподівається на свідомість громадян, щоб вони “не створювали додаткової роботи для поліції”. Крім того, дотримання обмежень є необхідним для безпеки самих громадян, зазначив правоохоронець.

Великдень в Україні відзначать 5 травня. Однак через війну в Україні діятимуть деякі обмеження, зокрема вони стосуються комендантської години. Раніше у Київській ОВА заявили, що у Києві та області комендантська година діятиме без змін – з 00:00 до 5:00. Пересування вулицями заборонено, тому богослужіння мають транслюватися в онлайн-режимі. Храми можна буде відвідати після завершення комендантської години.
Джерело