Командувач Об’єднаних Сил показав, як ЗСУ наростили фортифікації на Півночі

Протягом останніх місяців Сили оборони на 63 відсотки збільшили фортифікаційне обладнання смуг оборони Державного кордону України у Північній операційній зоні.

Про це повідомив Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає АрміяInform.

Він зазначив, що ворог періодично  обстрілює українську територію з артилерії та мінометів, намагається застосовувати ДРГ, а також запускає ударні дрони. Проте обстановка в регіоні контрольована, ворожих наступальних угруповань не створено.

«Сили оборони діють на упередження. Займаємось підвищенням кількості та ефективності мобільних вогневих груп ППО, триває контрдиверсійна робота. Але головне — розбудовуються оборонні рубежі та створюються потужна система інженерних загороджень», — наголосив Сергій Наєв.

Він уточнив, що у разі зростання загрози на побудовані об’єкти будуть готові прибути додаткові бойові бригади, які займуть підготовлені позиції.

Також командувач розповів, що ці позиції нічим не відрізняються від тих, які облаштовуються в інших північних регіонах від Волині до Харківщини. Вони робляться за типовою схемою. Коригування вносять тільки особливості місцевості.

Після завершення робіт цивільних організацій, визначені ділянки будуть щільно заміновані.

«Такий об’єкт має стримати наступ як мінімум батальйону ворожих сил. З РОПів створюється ціла оборонна смуга, яка, в свою чергу, здатні стримувати значно більші військові з’єднання», — зазначив він.

Як повідомляла АрміяInform, у Північній операційній зоні здійснюється нарощення систем зв’язку.

Джерело