Колишній охоронець Кайлі Дженнер, з яким вона мала романтичні стосунки, тепер працює з її заклятою подругою

Чому цей роман обговорюють досі.

У чому тільки не звинувачували молодшу сестру клану Карадш'ян-Дженнер, але, напевно, найскандальніші чутки стосуються того, хто ж насправді є батьком її дочки Стормі, інформує Ukr.Media.

Чутки про те, що брюнетка зустрічається із власним охоронцем Тімом Чангом, розгорілися ще у 2016 році, коли красуня, якій на той момент було 19 років, опублікувала у своєму блозі фото з молодим чоловіком. Звичайно, шанувальники брюнетки щиро бажали їй спиратися швидше на плече галантного супергероя, а не репера Тайгі, який мало того, що почав стосунки з Дженнер, коли та була ще неповнолітньою, але й був спійманий на зрадах.

Однак у 2017 році мрії та фантазії шанувальників розбилися про реальність, коли Кайлі розпочала стосунки з ще одним репером — Тревісом Скоттом. У 2018 році брюнетка потрапила до заголовків, здається, всіх видань світу, коли вони з новим коханим показали шанувальникам маленьку дочку Стормі. До речі, Кайлі тоді виповнився 21 рік.

Проте ідилія щасливих батьків була зруйнована оперативно розпочатим розслідуванням інтернет-детективів, які почали "викривати" Кайлі та Тревіса. Так, за підрахунками спостерігачів, виходило, що молодша з клану Кардаш'ян-Дженнер завагітніла лише через кілька тижнів після знайомства з новим чоловіком, що, зрозуміло, здалося "детективам" підозрілим. Крім того, і без будь-яких ДНК-тестів небайдужі шанувальники припустили, що маля Стормі — не дочка популярного репера. А ось Тім Чанг на роль тата, на думку багатьох, підходив ідеально…

Цей рух швидко підхопили таблоїди. Так з'явився матеріал, у якому невідоме джерело повідомило таке: «Мати Тревіса Скотта вимагає, щоб він зробив усі необхідні тести і з'ясував, чи є він насправді батьком Стормі».

До речі, тоді ні Кайлі, ні хтось із її родини не коментував чутки. Звісно, з таким рівнем публічності це безглуздо. А ось для Тіма Чанга ситуація стала справжньою перевіркою на міцність. Якщо у 2016 році йому писали просто захоплені коментарі, то у 2018 на молоду людину обрушився просто шквал негативу.

«Я дуже закрита людина і ніколи ніяк не реагую на жодні історії та чутки, особливо на сміховинні. Але з поваги до Кайлі, Тревіса, їхньої дитини та честі сім'ї я хотів би сказати, що мої стосунки з Кайлі завжди мали виключно професійний характер. Я прошу більше не торкатися цієї теми публічно», — публікацію з таким текстом опублікував «охоронець Кайлі» у своєму блозі. Щоправда, потім швидко видалив.

І здавалося б, минуло вже багато часу. Кайлі Дженнер вже 26 років, вона виховує двох дітей і вже в нових відносинах з голлівудським красенем Тімоті Шаламе. Проте шанувальники не перестають дошкуляти Чангу, тому навіть у 2024 році можна зустріти коментарі про те, що саме він є батьком Стормі і під його фото, і під фото чарівної дівчинки.

Однак олію у вогонь підлив один пікантний факт: на початку 2023 року в Мережі з'явилися чутки про те, що Чанг тепер працює із Селеною Гомес.

Здавалося б, нічого такого, адже у світі знаменитостей цілком нормально ділитися перевіреними контактами. Однак усе явно дещо складніше. Кайлі і Селена — далеко не подруги ще з часів, коли Джастін Бібер кидався між Гомес і Кендал Дженнер. Як відомо, Кайлі тоді старанно підливала олії у вогонь ворожнечі двох дівчат і неодноразово робила випади у бік співачки та актриси у соцмережах. І це ще не все. Наприклад, у січні 2024 року Дженнер заборонила Шаламі зробити спільне фото з Селеною, що останню обурило до глибини душі.

На тлі таких конфліктів робота колишнього охоронця Кайлі з її заклятою подругою видається подією аж ніяк невипадковою. Чекаємо на нові подробиці від всюдисущих інсайдерів.

Джерело