Китайський зоопарк пофарбував собак “під панду”, бо не мав власних тварин для показу – Суспільство

Китайський зоопарк пофарбував собак "під панду", бо не мав власних тварин для показу - Суспільство

Фото: unilad.com

Зоопарк Тайчжоу в Китаї вирішив представити панд для показу. Але оскільки власних тварин не мав, пофарував у біло-чорні кольори собак породи чау-чау. Після критики користувачів адміністрація визнала, що не має справжніх панд для показу, але хотіли відкрити власну атракцію. Про це пише Unilad.

– Якщо ви шанувальник зоопарку, швидше за все, вам сподобається спостерігати за тваринами, яких ви зазвичай не побачите вдома чи у вашому районі. Найімовірніше, вам не терпиться побачити екзотичних істот з далеких місць або тварин, з якими ви зазвичай зустрічаєтеся лише у тому випадку, якщо опинилися глибоко в дикій природі. Проте відвідувачі зоопарку Тайчжоу в провінції Цзянсу, Китай, стоять у черзі, очевидно, щоб побачити тварину, яку вони легко могли б споглядати у цивілізації, – просто вона виглядає трохи інакше, – йдеться у повідомленні.

1 травня зоопарк зібрав великі юрби шанувальників тварин, готуючись до відкриття нового атракціону. Коли в зоопарку показали тварин, відвідувачі побачили маленьких чотирилапих істот з білими мордочками та чорними плямами навколо очей і вух. Вони мало чим відрізняються від забарвлення панди. Єдине, ці істоти не були пандами. Насправді це були чау-чау, пофарбовані у біло-чорні кольори.

Собаки родом із північного Китаю і були представлені у зоопарку, бо власники заявили, що у них немає справжніх панд, які можна було б показати відвідувачам. Власників звинуватили у стрижці та фарбуванні собак, у жорстокому поводженні з тваринами. Проте представник зоопарку відповів на критику, зазначивши, що «люди також фарбують волосся».

У зоопарку зазначили, що це відкриття не завадило відвідувачам приходити до зоопарку, і люди, як і раніше, стікаються, щоб побачити маленьких панд-самозванців.

– Натуральний барвник можна використовувати для собак, якщо у них довга шерсть, – сказав представник звіринця.

У японському зоопарку Кобе Одзі, що знаходиться у місті Кобе, померла найстаріша гігантська панда Японії. Як повідомляється в адміністрації зоопарку, тварині було 28 років.
Джерело