Кислиця в Радбезі ООН: Канібали і маніяки стали новими героями Росії

Кислиця в Радбезі ООН: Канібали і маніяки стали новими героями Росії

Фото: facebook.com/sergiy.grau/photos Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця

Постпред України розповів про двох сумнозвісних убивць, які тепер воюють в російській армії. Зі слів Путіна випливає, що тепер такі люди є “справжніми героями” Росії.

Російська окупаційна армія переповнена засудженими вбивцями, яким обіцяють помилування за участь у війні.Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Раді Безпеки ООН, передає Укрінформ.

Кислиця розповів, що деякі випадки шокують навіть лояльних до путінського режиму росіян.

“Наприклад, нещодавно російські ЗМІ виявили в армії РФ двох сумнозвісних убивць – канібала Дмитра Малишева, який убив кількох людей і з’їв серце одного з них, і маніяка Олександра Масленнікова, котрий убив і розчленував двох жінок”, – зазначив постпред.

За словами Кислиці, саме такі навички нині дуже затребувані в російському війську. “Тому замість довгих тюремних термінів обидва були завербовані з в’язничних камер до армії та відправлені в Україну вбивати українців”, – додав він.

Як випливає з промови Путіна 9 травня, такі люди є “справжніми героями” Росії, вказав Кислиця. Повернувшись до Росії ці “герої” продовжують свою насильницьку діяльність. Тільки за даними росЗМІ, щонайменше 24 засуджених убивці, які були помилувані й повернулися додому після участі у війні, знову вчинили вбивства.

“Важко навіть уявити, як страждають мешканці окупованих територій України, коли ґвалтівники та вбивці, що служать у російській армії, користуються повною безкарністю за злочини проти них”, – наголосив дипломат.

Він також розповів, що 10 травня армія РФ розпочала наступ на півночі Харківської області. Безпосередньою ціллю є Вовчанськ, який разом із прилеглими населеними пунктами зазнає безперервних артилерійських обстрілів, авіаударів та атак керованими авіабомбами.

Окрім того, Кислиця повідомив, що з кінця лютого Росія завдала 388 ударів по 131 об’єкту енергетичної інфраструктури – гідроелектростанціях, ТЕС, дамбах і системах електропередач. Ці удари зруйнували майже всю теплову генерацію України.

Раніше повідомлялося, що у РФ на 900% зросла кількість убивств, які скоїли військові.

Джерело