Кількість боєзіткнень на фронті збільшилася до 62

Кількість боєзіткнень на фронті збільшилася до 62

Фото: Генштаб ВСУ Найгарячішим залишається Покровський напрямок

Найбільша активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку, повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Генеральний штаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на 18.30 неділі, 9 червня.

“Загальна кількість ворожих атак по всій протяжності фронту з початку доби – 62. Сьогодні агресор продовжує застосовувати авіацію та атакувати на кількох напрямках, найактивніше – на Покровському. Українські захисники міцно тримають оборону”, – йдеться у зведенні.

На Куп’янському напрямку російські військоі активізувалися в районах Піщаного й Невського, збільшивши кількість спроб покращити свої позиції до дев’яти.

З початку доби ворог шість разів намагався атакувати в районі Греківки на Лиманському напрямку, а також бомбардував керованими авіабомбами в районах Серебрянського лісу, Новосадового, Новоєгорівки та Петропавлівки.

На Краматорському напрямку протягом дня зафіксовано дев’ять боєзіткнень. Тривають бої в районі Калинівки.

“Найбільша активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку. 23 рази за сьогодні тут відбувалися зіткнення різної інтенсивності. Наразі тривають бої в районах Новоолександрівки, Новоселівки Першої та Новопокровського. Авіація окупантів била КАБами протягом дня по Скучному, Новоолександрівці, Воздвиженці та Іванівці. Наразі п’ять спроб російських агресорів покращити власні позиції іще тривають”, – повідомили в Генштабі.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

Нагадаємо, за 8 червня на фронті було ліквідовано майже 1300 російських бійців і знищено понад 200 одиниць військової техніки.

У Росії уражено літак “п’ятого покоління” Су-57

Джерело