“Київстар” відновлює мобільний інтернет – він уже доступний на Івано-Франківщині – Суспільство

"Київстар" відновлює мобільний інтернет - він уже доступний на Івано-Франківщині - Суспільство

Фото: facebook.com/kyivstar

Компанія “Київстар” почала відновлювати по Україні мобільний інтернет після масштабного збою через атаку хакерів. Він уже доступний в Івано-Франківській області, пишуть представники “Київстар” у Facebook.

– Першою областю, де ми відновили мобільний інтернет, стала Івано-Франківська, – уточнює оператор. – Послуги відновлюють поступово, щоб уникнути перевантаження мережі. У деяких населених пунктах можуть виникати короткочасні складнощі з якістю зв’язку, але фахівці їх оперативно усувають.

У “Київстарі” зазначають, що станом на зараз абоненти можуть скористатися голосовими дзвінками. Також активували послугу “Домашній інтернет” і почали відновлювати послуги мобільної передачі даних. При цьому якщо ваша SIM-картка не реєструється у мережі, потрібно перезавантажити телефон, увімкнути та вимкнути “авіарежим”.

У вівторок, 12 грудня, у “Київстару” розпочався масштабний збій. Абоненти не могли отримати доступ до інтернету, зник зв’язок. Пізніше стало відомо, що причиною збою стала атака хакерів. !4 грудня у компанії повідомили, що понад 90% базових станцій мобільного оператора “Київстар” на підконтрольних Україні територіях залишаються у працездатному стані та виконують свої функції.

Джерело