“Київстар” поновив по всій країні роботу мобільного інтернету – Суспільство

"Київстар" поновив по всій країні роботу мобільного інтернету  - Суспільство

Фото: pixabay.com

“Київстар” вже відновив доступ до мобільного інтернету по всій території країни, а також понад 95% базових станцій. Про це йдеться у повідомленні компанії.

– Активно працюємо над запуском SMS та відновленням доступу до “Мій Київстар”, мережа стабілізується та працює за всіма стандартами, включаючи 4G, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що незабаром буде покращено якість зв’язку, навіть якщо він зараз працює зі зниженою швидкістю. У деяких місцях можуть виникнути короткострокові проблеми із підключенням.

Компанія за останню добу відновила міжнародний роумінг, усунула обриви дзвінків, відновила майже повністю послугу “Домашній Інтернет” та стабілізувала зв’язок у Києві.

12 грудня російські хакери атакували найбільшого мобільного оператора України “Київстар”, позбавивши зв’язку та інтернету тисячі абонентів. Відповідальність за кібератаку на “Київстар взяло на себе хакерське угруповання “Сонцепек” Вони повідомили, що знищили 10 тисяч комп’ютерів, понад 4 тисячі серверів і всі системи хмарного зберігання даних та резервного копіювання. У відповідь українці почали створювати мем та анекдоти про цю ситуацію.

Джерело