Київські школярі під час літніх канікул будуть платити за проїзд у транспорті – Суспільство

Київські школярі під час літніх канікул будуть платити за проїзд у транспорті  - Суспільство

Фото: facebook.com/kyivmetro

З 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у столичному транспорті та у Київському метро буде платним. Водночас по проїзному квитку діятиме знижка. Про це повідомляє Facebook-сторінка КП “Київський метрополітен”.

– Протягом літа діятиме знижка 75% на проїзд школярів. Придбати проїзний квиток зі знижкою можна через додаток “Київ Цифровий” та термінал самообслуговування… Також з 1 липня до 31 серпня за проїзд у міському громадському транспорті, у тому числі й у метрополітені, на загальних підставах мають платити і курсанти вищих військових навчальних закладів міста, – додає КП “Київський метрополітен”.

Поповнити учнівський квиток можна також у касах метро на станціях: “Видубичі 1”, “Почайна 1”, “Вокзальна”, у додатку EasyPay та на сайті КП ГІОЦ. На учнівський квиток, окрім того, можна придбати одноразові поїздки, втім, у такому випадку “учнівська” знижка не застосовується, додали у пресслужбі підземки.

19 червня Київський метрополітен оголосив набір до технічної школи підприємства на курси машиністів та машиністок електропоттяга. Курси стартують у вересні, всі слухачі отримуватимуть стипендію. 7 червня стало відомо, що перша жінка навчається на машиніста Київського метро. Також жінки працевлаштовуються й на інші спеціальності у підземці.
Джерело