Киянину повідомлено про підозру в антисемітизмі та виправдовуванні агресії рф | Кримінальні новини

За даними слідства, підозрюваний на території Парку-меморіалу «Бабин Яр» через власний акаунт у соціальній мережі «Instagram» публічно поширив повідомлення та відеозапис, в яких містилися антисемітські висловлювання, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі, ненависті та на приниження національної честі та гідності єврейського народу.

До цього підозрюваний просував проросійські та антисемітські наративи через публікації у соціальних мережах «Facebook», «Instagram» і «Youtube». Там зловмисник також систематично розміщував антиукраїнські відеозаписи та стріми. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Деснянського УП ГУНП в місті Києві за оперативного супроводження ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Крім того, встановлено, що раніше підозрюваний проводив у різних регіонах України антиконституційні акції протесту та чинив супротив працівникам правоохоронних органів.

Крім того, на столичному Подолі в 2020 році обвинувачений перевернув релігійну конструкцію “Ханукія”. За вказаними фактами на розгляді в Подільському та Дарницькому районних судах м. Києва перебувають обвинувальні акти відносно нього.

Також в Ленінському районному суді м. Кіровограда перебуває обвинувальний акт відносно цього ж чоловіка за ч. 2 ст. 109 та ч. 1 ст. 161 КК України.

Обвинувачений розмістив на власній електронній сторінці  у Facebook відеозапис, на якому демонстрував примірник книги, яка містить заклики до насильницької зміни влади та до захоплення державної влади.

За матеріалами Київської обласної прокуратури