Кіберфахівці ГУР зупинили рух Кримським мостом – Суспільство

Кіберфахівці ГУР зупинили рух Кримським мостом - Суспільство

Фото: pixabay.com

Українські кіберфахівці, які задіяні в операціях Головного управління розвідки Міністерства оборони України, “вимкнули” в Криму касові апарати та зупинили рух Керченським мостом. Про це пише агентство “Укрінформ” з посиланням на джерело у розвідці.

Джерело розповіло, що наразі кіберфахівці військової розвідки завдають ударів по серверах пропагандистських ЗМІ, операторах зв’язку, системі реєстрації та контролю руху Керченським мостом. Також продовжуються масові фішингові атаки на місцевих інтернет-користувачів, є збої в роботі сервісів бухгалтерського обліку, не працюють касові апарати у торгових точках Керчі та Севастополя.

Зокрема масована DDos-атака здійснюється на сайт пропагандистського “Керчь FM” та сервери оператора мобільного зв’язку “Миранда-медиа”. Саме цей оператор надає магістральні канали зв’язку для кол-центру окупаційної адміністрації Севастополя, внаслідок чого номер єдиного контакт-центру припинив роботу.

Водночас внаслідок ураження системи реєстрації та контролю руху виникла велика черга з автомобілів, які бажають проїхати Керченським мостом. Загалом за годину затор виріс в шість разів, і вже вранці у черзі налічувалося близько трьохсот машин.

27 червня українські хакери отримали доступ до листування одного з шести особистих помічників заступника голови Ради Безпеки Росії Дмитра Медведєва Олексія Заклязьмінського. А 20 червня українська ІТ-армія провела масштабну атаку на російську банківську систему, включаючи інфраструктуру національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток “Мир”.
Джерело