Керівництво Міноборони подякувало парламентарям з країн-союзників за $50 млрд

Заступники Міністра оборони Станіслав Гайдер і Наталія Калмикова зустрілись 24 лютого у Києві з делегацією депутатів парламентів країн-партнерів України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За даними відомства, депутатську делегацію складали представники парламентських комітетів із закордонних справ та оборони країн Європейського Союзу та інших країн-союзників.

Станіслав Гайдер подякував депутатам за символічний і важливий візит у час другої річниці російського вторгнення.

Він також висловив вдячність ЄС за ухвалене раніше цього місяця рішення виділити $50 млрд на допомогу Україні.

«В умовах жорстокої та руйнівної російської агресії ці кошти стануть ковтком свіжого повітря для української економіки», — сказав заступник Міністра.

Станіслав Гайдер та Наталія Калмикова поінформували європейських депутатів про пріоритети своєї роботи: удосконалення інституційних спроможностей та реформування соціальної сфери сил оборони відповідно.

«Ми робимо все можливе, аби український воїн був обізнаний у своїх правах і соціально захищений від початку і до кінця своєї служби, а також мав якісне медичне забезпечення», — сказала Наталія Калмикова.

Представники європейських парламентів своєю чергою запевнили українських посадовців у своїй подальшій підтримці України.

Раніше стало відомо, що Україна та Канада підписали безпекову угоду на 3 млрд канадських доларів.

Джерело