Кейт Міддлтон зробили операцію — вона не з’явиться на публіці до Великодня

Кейт Міддлтон госпіталізована: принц Вільям відклав усі справи, щоб підтримати дружину в такий непростий час.

Як стало відомо, Кейт Міддлтон була госпіталізована. І, що не дивно, вірні шанувальники принцеси Уельської відразу забили на сполох. Що вже казати, багато хто сьогодні чекає на страшні звістки. Однак піднімати всіх на ноги не варто. Адже причиною цього стала планова операція в одній із клінік Лондона. Подробиці, як завжди, у найближчі кілька хвилин, інформує Ukr.Media.

Кейт Міддлтон госпіталізована

17 січня 2024 року Кенсінгтонський палац поділився зі ЗМІ та підданими важливим оголошенням. Так стало відомо, що Кейт Міддлтон була госпіталізована в одну з клінік столиці. Річ у тім, що принцеса Уельська, яка цього року відзначила свій 42-й день народження, перенесла «планову операцію на черевній порожнині».

"Операція пройшла успішно. Очікується, що вона пробуде у лікарні від 10 до 14 днів. Після неї доведеться повернутися додому. Там вона перебуватиме до повного одужання. Виходячи з поточних медичних рекомендацій, Кейт Міддлтон навряд чи повернеться до своїх обов'язків до Великодня», — повідомляється у заяві.

При цьому важливо наголосити на тому факті, що дружина принца Вільяма також потурбувалася і про інтерес з боку громадськості до цієї новини. Тому представники Кенсінгтонського палацу також попросили поважати приватне життя принцеси Уельської. Що ж до її особистої медичної інформації, вона цілком конфіденційна.

«Сподівається повернутися якнайшвидше»

«Тому Кенсінгтонський палац надаватиме оновлену інформацію про хід роботи Її Королівської Високості лише тоді, коли з'явиться важлива нова інформація, якою можна поділитися. Принцеса Уельська вибачається перед усіма зацікавленими сторонами за те, що їй доводиться відкласти свої майбутні зустрічі. Вона сподівається повернутися до своїх обов'язків якнайшвидше».

Разом із дружиною від виконання своїх обов'язків відійде й принц Вільям. Адже йому необхідно не тільки підтримати Кейт у такий час, але й турбуватися про дітей. Звичайно ж, йдеться не лише про перебування Міддлтон у клініці, а й про перші її дні у Віндзорі після виписки.

Нагадаємо, що востаннє Кейт Міддлтон з'являлася на публіці на Різдво. Тоді відбулося щорічне відвідання церкви Святої Марії Магдалини у Норфолку. Принцеса була разом з принцом Вільямом та дітьми: принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї.

Джерело