Катерина Осадча показала рідкісні фотографії із сином з нагоди його 21-річчя

Ведуча народила Іллю у першому шлюбі з Олегом Поліщуком.

Українська ведуча та громадська діячка Катерина Осадча публічно звернулася до свого старшого сина, якого народила у першому шлюбі з колишнім нардепом та бізнесменом Олегом Поліщуком. 40-річна зірка телепроєктів "Світське життя" та "Голос країни" привітала Іллю з днем народження. 28 вересня йому виповнився 21 рік, інформує Ukr.Media.

З нагоди офіційного повноліття за законами країн світу Осадча поділилася добіркою рідкісних знімків різних років з іменинником з їхнього сімейного альбому. На фото можна побачити, яким Ілля був у дитинстві та шкільні роки та як він виглядає зараз. Також Катерина згадала про першу фотосесію сина для відомого глянцю 12 років тому.

«З Днем народження, моя гордість! Іллі сьогодні 21 — вже офіційне повноліття у всьому світі. Іллюша, ти син про якого можна мріяти, ти розсудливий і розумний, уважний і надійний, ти найкращий старший брат і абсолютний приклад для молодших. Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого та самостійного сина. Я бажаю тобі втілення всіх планів, адже всі твої знання та плани будуть допомагати поновленню нашої країни!», — написала знаменитість.

У святковій публікації Катерина розсекретила, що Ілля зараз навчається на третьому курсі в Мерілендському університеті (США) на айтішника. За словами ведучої, він уже застосовує свої знання у боротьбі з окупантом і після закінчення вишу планує повернутися до України.

«Випереджую коментарі та питання — Ілля навчається в Америці на третьому курсі, вивчає IT, зараз уже застосовує свої знання у боротьбі з ворогом, а після закінчення університету повертається додому», — поділилася Осадча.

Джерело