Кармічний зв’язок в парі: розрахунок за датою народження

Кармічність відносин у парі легко визначається нумерологічним методом.

У кожної людини є шанс зустріти споріднену душу. Однак, існує думка, що такі доленосні зустрічі можуть бути небезпечними та навіть призвести до неприємних наслідків. Не варто виключати, що знайомство з потенційним супутником життя може бути невипадковим: можливо, вам вже доводилося бачитися з ним у минулому житті. Існує безліч способів розпізнати кармічні стосунки, але експерти пропонують вам скористатися найбільш дієвим з них. Для цього вам потрібно лише знати дату народження свого партнера, інформує Ukr.Media.

Ознаки кармічного зв'язку

Згідно з законами Всесвіту, жодна зустріч в нашому житті не відбувається випадково. Перш ніж визначати кармічний зв'язок за датою народження, ви можете звернути увагу на ознаки, що вказують на нього. Можливо, з їх допомогою ви зможете зрозуміти, що ваш партнер — не просто споріднена душа, а посланець долі.

Знайомі все життя

Якщо вас з людиною пов'язує кармічний зв'язок, у першу чергу, у вас буде виникати відчуття, що ви знаєте його вже дуже давно. Часом може здаватися, що вам знайомі всього його звички, уподобання, тому ви буквально розумієте один одного з півслова.

Раптове знайомство

Можливо, за кілька хвилин до вашого знайомства ви навіть не здогадувалися, що вже за мить вам належить зустріти супутника життя або кращого друга. Комусь це не здасться дивним, але часом такий збіг обставин зовсім не проста випадковість.

Вас тягне один до одного з величезною силою

Якщо ви жодного дня не можете прожити без людини, можливо, ви опинилися в кармічних відносинах. Це тяжіння пояснити дуже складно, але якщо навіть коротка розлука зводить вас з розуму, є привід замислитися.

Стрімкий розвиток відносин

Деколи закохані радіють, коли їх відносини розвиваються з величезною швидкістю. Багатьом з них помилково здається, що причиною такого стрімкого розвитку є сильна любов. На жаль, це не завжди так. В деяких випадках це може означати, що ви стали заручником кармічних відносин.

Різкі зміни в житті

Ще вчора ви навіть не замислювалися про зміну місця проживання, а сьогодні новий знайомий перевернув ваше життя і ви готові піти за ним на край світу. Не варто піддаватися емоціям: перш ніж зважитися на такі зміни, варто все добре обміркувати. Якщо кармічні стосунки зайдуть занадто далеко, позбутися їх буде набагато важче.

Хвороби та недуги

Якщо після знайомства з людиною ви стали частіше хворіти та страждати від душевних переживань, є шанс, що ви стали частиною кармічних відносин. У цьому випадку згубний зв'язок слід негайно розірвати, інакше наслідки можуть бути сумними.

Відносини змушують вас страждати

Через постійні сварки та розбіжності вам важко перебувати з цією людиною, але набагато складніше уявити своє життя без неї. Проблема полягає в тому, що розірвати кармічний зв'язок дуже складно, але зробити це необхідно. Якщо поточні відносини змушують вас мучитися, необхідно переступити через себе і зробити перший крок до розриву.

Відносини схожі на сценарій

Якщо ви часто спілкуєтеся з людиною за допомогою реплік з книг, серіалів чи фільмів — це явна ознака того, що ваші відносини протікають за сценарієм. У більшості випадків це означає, що вас зв'язує карма.

Ви часто бачите людини уві сні

Якщо кохана людина сниться вам зрідка, в цьому немає нічого страшного. Якщо ж вона щодня відвідує ваші сновидіння, зв'язок з нею може бути небезпечним для обох.

Любовна залежність

Власне любовна залежність — це хвороба. Якщо ви залежні від людини та страждаєте під час її відсутності, спочатку вам необхідно звернутися до психолога. Якщо візити до фахівця не принесли позитивного результату, можливо, причиною залежності є кармічний зв'язок.

Як визначити кармічний зв'язок за датою народження

Визначивши кармічний зв'язок за допомогою дати народження, ви зможете ще раз підтвердити, що поруч з вами знаходиться людина, з якою ви вже колись зустрічалися. Для розрахунків вам необхідно використовувати ваші дати народження.

Наприклад, ваша дата народження — 15.08.1982, коханої людини — 22.05.1987.

Необхідно підсумувати всі числа — 1+5+0+8+1+9+8+2+2+2+0+5+1+9+8+7=68.

Вам потрібна лише остання цифра, за допомогою якої ви зможете дізнатися результат.

0 — отримане число свідчить про те, що у вашої пари немає спільного майбутнього.

1 — такі відносини в основному тримаються на пристрасті, але карма не має до них ніякого відношення. Коли почуття почнуть згасати, любовний союз припинить своє існування.

2 — один раз вам вже доводилося зустрічатися в минулому, і ваша любов була сильною. Проте, в цьому житті зв'язок між вами навряд чи призведе до гарного результату.

3 — в такому союзі головною є жінка. Якщо чоловік зможе це прийняти, то стосунки можуть тривати довго.

4 — кармічний зв'язок в таких відносинах є, але він дуже слабкий. Тому партнерам ніщо не загрожує.

5 — сильний духовний і кармічний зв'язок, через який людей тягне один до одного. Такі відносини можуть проіснувати дуже довго.

6 — небезпечне число. Воно означає, що в минулому партнери були дуже близькі, але хтось із них загинув рано, що змусило іншого страждати. Відносини можуть бути довгими та болісними.

7 — вдалий союз. Число сім обіцяє партнерам довге і щасливе спільне життя.

8 — в нумерології це число вважається символом нескінченності. Воно говорить про те, що партнери зустрічалися в минулому житті та ще не раз зустрінуться в майбутньому.

9 — кармічний зв'язок відсутній, тому тривалість стосунків залежить тільки від партнерів.

Якщо ви підозрюєте, що зараз знаходитесь в кармічних відносинах, не варто переживати заздалегідь. Вони не завжди небезпечні: деякі в такому союзі отримують можливість вирішити всі проблеми, що переслідували їх у минулому житті. Якщо ж ви відчуваєте, що відносини не приносять вам нічого, окрім проблем, то зумієте розірвати зв'язок і знайти свого справжнього супутника життя. Бажаємо вам щастя і любові.

Джерело