Кармічний код вашого життя та його значення

Нумерологи стверджують, що карму, а значить, і долю людини можна вирахувати за допомогою самих звичайних чисел.

Зробити це дуже просто – послідовно складіть всі цифри своєї дати народження. Наприклад, якщо ви народилося 11 грудні 1982 р то складати цифри вам належить наступним чином: 1 + 1 + 1 + 2 + 1 + 9 + 8 + 2 = 25. А ось кінцеву цифру приводити до простого числа не потрібно. 25 – це ваше доленосне число, свого роду – кармічний код….

Числа 10-19

Ви знаходитесь на першій ступені розвитку. Ваше завдання – споглядати світ, нічого в ньому не змінюючи. Ви повинні основну увагу приділяти розвитку своєї особистості, виховувати в собі волю, вдосконалювати тіло і дух.

10 – щасливий знак.

Ви впевнені в собі. Ваш життєвий шлях світлий і сприятливий, а майбутнє безхмарно. У вас в житті не передбачається особливих проблем. Кар'єрними сходами ви будете підійматися граючи. Особисте життя, здоров'я, потомство… всі будуть приносити вам радість. – У вас хороша карма, в минулому житті ви були хліборобів і не робили ніяких злочинів. – Магією вам займатися не варто, у вас інше призначення -вершіть реальні, земні справи.

11 – складне число.

Попереджає про приховану небезпеку, випробуваннях. Ви зайво довірливі, легко піддаєтеся на вмовляння. До старості будете міняти партнерів в пошуках ідеалу. Але хіба можна знайти те, чого не існує в природі? Кілька шлюбів. Безліч дітей. – У минулому житті ви були зрадником або злочинцем. – Окультними науками можна займатися з великою обережністю.

12 – символ страждання і занепокоєння.

Ви легко уразливі, наївні і беззахисні. Раз у раз стаєте жертвою шахраїв і інтриганів. Постійно хвилюєтеся і переживаєте, навіть якщо приводу для занепокоєння немає. В любові ви змушені підлаштовуватися під партнера, догоджати йому і підкорятися. – У минулому житті ви були змовником, терористом або революціонером. – Магією вам можна займатися тільки в тому випадку, якщо поруч є мудрий і досвідчений учитель.

13 – символ змін, зміни планів, переїзду.

Вам ніколи не доведеться нудьгувати. Адже вся ваша життя – це постійна зміна декорацій і участь в атракціоні під назвою «Американські гірки». Зміни будуть вас переслідувати постійно. І, на жаль, далеко не завжди вони будуть позитивними. – У минулому житті ви були ув'язненим або бранцем (рабом), який все життя мріяв про свободу.

14 – попереджає людину про небезпеку від природних катаклізмів: вітру, вогню, води і повітря.

Поряд з цим сприяє операціях, бізнесу, кар'єрному зростанню. Вам все життя потрібно тримати вушка на маківки, бути обережним, не захоплюватися екстремальними видами спорту. Будьте пильні на воді, повітряному транспорту завжди віддавайте перевагу залізничний. Чи не піднімайтеся високо в гори, чи не відпочивайте на островах. – У минулому житті ви були моряком або військовим. Але були вбиті або загинули в результаті нещасного випадку. – Глибоко занурюватися в магічні практики не варто, зате можна займатися ворожінням і астрологією.

15 – число чарівності.

Ви володієте яскравим темпераментом і природним магнетизмом, яким часто користуєтеся для досягнення своїх цілей. Ви, безсумнівно, прекрасний художник, актор чи музикант, який не представляє життя без мистецтва. Число 15 обіцяє удачу, але змушує людей в корисливих цілях вдаватися до обману і зрадництва. – У минулому житті ви продавали своє тіло і талант за гроші. – Езотерика займатися не можна, оскільки з вас може вийти тільки чорний маг.

16 – вісник прийдешніх катастроф і краху планів. Це число попереджає про злом роке, який постійно витає над вами.

Будь-які рішення приймайте обережно і обдумано, щоб уникнути сумних наслідків. Зробіть девізом свого життя слова – «Сім раз відміряй, один – відріж». – У минулому житті ви були царствующей особливої або персоною, наближеною до неї. Відрізнялися жорстким вдачею, купалися в розкоші, але не відрізнявся особливим розумом. – Заняття магією чреваті психічним захворюванням. Не варто ризикувати.

17 – число, яке приносить щастя в особистому житті. У відносинах з протилежною статтю вам завжди буде супроводжувати удача.

Спільні проекти, будь то бізнес або сім'я, принесуть багато радості і дозволять з упевненістю дивитися в майбутнє. – У минулому житті ви були чоловіком з хворим серцем. Багато страждали, померли в злиднях і самотності. – К магії такі люди можуть звернутися лише через непорозуміння, вона їм просто не потрібна.

18 – число руйнування.

Люди цього числа жорстокі – це сімейні дебошири і деспоти, забіяки, опозиціонери, революціонери, які вважають, що мета завжди виправдовує засоби. Успішні в бізнесі, але тільки кримінальному. Наприкінці життя насильницька смерть або нещасний випадок. – У минулому житті ви були чаклункою. – Магією займатися безглуздо. Контакт з вищими силами відсутня.

19 – число визнання та шанування.

У житті вам вдасться все, що ви задумали, але своє щастя ви знайдете в дітях. Вони будуть вас обожнюю і продовжувати розпочате вами справу. Не виключено, що саме ви станете засновником відомої династії. – У минулому житті ви були пастухом або мандрівником. Померли в глибокій старості в оточенні численних родичів. – Якщо й займатися, то тільки магією друїдів….

Числа 20-29

Ваше завдання – відпрацьовувати свою карму і не повторювати помилки минулого в сьогоденні.

20 – заклик до дії, реалізація грандіозних планів.

Ви стратег і великий діяч, що не мислить свого існування без будь-якої мети. Шкода тільки, що на вашому шляху завжди виникають і будуть виникати перешкоди. Розвивайте своє духовне начало, даруєте людям добро, і перепон стане менше. – У минулому житті ви були банкіром. – Ви будете змушені займатися магією або постійно звертатися за підтримкою до магів.

21 – число честі і перемоги.

Ваша життя схоже на поле бою, битви йдуть одне за іншим, і майже завжди ви здобували перемогу. А все тому, що 21 – дуже щасливе число. Воно обіцяє успіх всім вашим починанням. Головне – не сидіти на місці. Адже єдиний ваш ворог – це нудьга. – У минулому житті ви були ковалем і користувалися безмежною повагою. – Магією такі люди можуть займатися тільки в колективі.

22 – число мрійника.

Ви добрий, довірлива людина з мішком помилок за плечима. Ваше улюблене заняття – мріяти, а тому ви раз у раз помиляєтеся і живете в полоні ілюзій. Ви висовуєте голову з панцира і включаєтеся в реальне життя тільки в момент небезпеки. – У минулому житті ви були дрібним злодюжкою. – Магією можна займатися лише після тривалого циклу навчання. Але результати будуть хороші.

23 – володіє магічним впливом.

Чим би ви в житті не займалися, ви будете перебувати під заступництвом вищих сил, а тому вам завжди буде супроводжувати успіх. Допомога в справах, кар'єрі та особистому житті буде приходити негайно, за першою вашою вимогою. – У минулому житті ви були швачкою. – Магією займатися можна і потрібно….

24 – щасливе число.

Успіх і підтримка у всіх справах, а також удача в любові вам забезпечені. Майбутнє буде безхмарно, але тільки в тому випадку, якщо ви не станете творити зло і робити дурних вчинків, які обтяжують карму. – У минулому житті ви були іконописцем. – Ви можете стати дуже хорошим ясновидцем. Пророцтва – ваш коник.

25 – навчання.

У першій половині життя через свого характеру ви навряд чи будете щасливі. Наробите чимало помилок, але вчасно схаменувся і прийметеся їх виправляти. Після цього небеса змінять гнів на милість, і другу половину життя ви проживете в гармонії з собою і світом. – У минулому житті ви були царственої особливої, багато подорожували і жили на Сході. – Феноменальні успіхи в магії.

26 – попередження про небезпеку.

У вас дуже добре розвинена інтуїція. Ви здатні передчувати багато неприємності. І це добре, тому що вас буквально на кожному кроці чекають небезпеки, обман і розчарування. Будьте обережні. Довіряйте своєму внутрішньому голосу. – У минулому житті ви були лікарем. – Вам підвладна любовна магія.

27 – хороший знак.

Ви обов'язково отримаєте винагороду завдяки своїй праведного життя, працьовитості, безкорисливості і доброму серцю. Друга половина життя буде багато щасливіше першою. – У минулому житті ви були вченим (математиком, астрологом або філософом). І були неймовірно щасливі в шлюбі. – Вам підвладна грошова магія.

28 – знак протиріч.

Ви володієте великими здібностями і талантами, але закон і мораль – не для вас. Вірніше, у вас свої уявлення про норми поведінки і етики. Ви – бунтар по натурі і борець з несправедливістю. Ваше майбутнє не можна назвати світлим і благополучним. – У минулому житті ви були самогубцем. – З вас вийде тільки чорний маг.

29 – число обману.

Нещирість і навіть зрадництво з боку оточуючих будуть постійно супроводжувати вас. Вам раз у раз доведеться стикатися з важкими випробуваннями і зрадами. Якщо не знайдете споріднену душу, то в майбутньому повністю розчаруєтеся в людях і станете відлюдником. – У минулому житті ви були багатим купцем, який нічим не гребував заради збагачення. – Магією займатися можна, але на особливі успіхи не розраховуйте.

Числа 30-39

Третій рівень розвитку – це рівень людей, здатних впливати на оточуючих. Якщо ви знаходитесь на третьому рівні втілення, то ваше покликання в цьому житті – вчити інших мудрості та правильному відношенню до життя.

30 – число переваги.

По розуму й інтелекту ви набагато перевершуєте оточуючих. Але замість того щоб шукати гармонію і служити людям, постійно женіться за славою і грошима. Якщо ви трохи відволічетеся від цієї гонки, то знайдете істинне щастя. – У минулому житті ви були поетом або письменником. – В магії будуть хороші результати. – У минулому житті ви були непоганим актором, комедіантом. Міняли жінок, як рукавички. Мали безліч позашлюбних дітей. – В магії для досягнення хороших результатів, необхідно мати потужний стимул. Якщо його немає, ви не зможете довести розпочате до кінця.

31 – число самотності.

Ви занурені в себе, замкнуті і самотні. Будь-якій компанії віддаєте перевагу книгу або бесіду з таким же філософом, як і ви. Відсутність особистого життя анітрохи не обтяжує вас, як, втім, і відсутність грошей, і побутова невлаштованість. Адже ви краще за інших знаєте, що все це – не головне.

– У минулому житті ви були непоганим актором, комедіантом. Міняли жінок, як рукавички. Мали безліч позашлюбних дітей.

32 – число гармонії.

Ви цілеспрямовані, активні і оптимістичні. Перебуваєте в добрих, дружніх стосунках з величезною кількістю людей. Але все ж таки менше базікайте і навчитеся приховувати від оточуючих свої наполеонівські плани. Інакше вони не збудуться. – У минулому житті ви були мандрівником, який не мав ні дружини, ні дітей. – З вас вийде хороший провісник.

33 – щасливе число, яке гарантуватиме успіх і підтримку в усіх починаннях, удачу в любові.

Ваше майбутнє буде світлим і безхмарним, особливо якщо ви станете розвивати дар вчителя, вихователя, наставника, закладений в вас природою. – У минулому житті ви були придворним магом і впливали на долі найбільших правителів світу. – Ви можете стати дуже відомим магом, автором своєї власної, революційної методики.

34 – нагорода.

Ваш життєвий шлях розпочався з труднощів, але в другій половині чекатиме удача. Після тридцяти п'яти вам гарантована щаслива особисте життя, гарне фінансове становище, любов з боку дітей. До тридцяти п'яти дуже багато складнощів і негараздів. – У минулому житті ви були лицарем, загиблим в розквіті сил. – Магією можна займатися тільки після 35 років.

35 – смертельна небезпека в майбутньому.

На жаль, у вашому житті буде чимало обману і розчарувань: зрада з боку коханої людини, складнощі з дітьми через їх пристрасті до наркотиків або алкоголю, фінансові проблеми … – У минулому житті ви були співачкою з важкою долею і невдалої особистим життям. – Магією займатися можна, але тільки для власного захисту.

36 – каторжна праця.

Це число – знак того, що всього у своєму житті ви будете домагатися власною працею. Допомоги ні від кого не буде. Особисте життя навряд чи складеться вдало. Ті, хто вам подобається, будуть вас відкидати. Чоловік (дружина) буде жити з вами заради грошей або положення. – У минулому житті ви були злочинцем, засланим за тяжкі гріхи на каторгу. – Удачу принесе бізнес-магія.

37 – знак добра, щасливої любові і дружби.

Обіцяє удачу в будь-яких починаннях і обіцяє щастя в сімейному житті. – У минулому житті ви були релігійним діячем або відлюдником. – Вам по плечу слов'янська магія.

38 – число обману.

На жаль, нещирість, обман і зрада з боку оточуючих будуть буквально переслідувати вас. Не довіряйте нікому, особливо партнерам по бізнесу. – У минулому житті ви були жінкою легкої поведінки. – Магією займатися не варто.

39 – знак розуму. Ви розумна людина і великий інтелектуал, але у вас є істотний недолік – ви завжди і всім заздрите. Це підточує вашу карму, викликає хвороби і формує схильність до вживання наркотиків та алкоголю. – У минулому житті ви були гравцем і марнотратником життя. – Рунічна магія – ваш коник.

Числа 40-49

Вищий рівень свідомості, що видає інтелектуала, філософа, учителя. Ваше завдання – пізнати вищий сенс буття і основи світобудови.

40 – число відлюдника.

По життю ви одинак. Вічно занурені в себе і абсолютно незрозумілі для оточуючих. В грошах невдачливі, в сімейному житті егоїстичні. Втім, ні те, ні інше вас не турбує. Адже у вас зовсім інше призначення. – У минулому житті ви були письменником. – Рано чи пізно ви прийдете до заняття магією, але успіхів навряд чи досягнете.

41 – знак магніту.

Ви неймовірно емоційні й привабливі, хоча, можливо, особливою красою не володієте. Навколо вас завжди багато шанувальників, друзів і просто приятелів. Без свити ви не уявляєте свого життя … Якщо ж подивитися уважніше, виявиться, що ви потайливі, егоїстичні і заради вигоди здатні на обман. – У минулому житті ви були красунею поетесою і запаморочили голову не одному чоловікові. – Ви можете займатися ворожінням або астрологією, але тільки для себе.

42 – щасливе число.

У вас тверезий розум і практичний підхід до життя. А тому вам гарантований успіх в будь-яких справах, і за своє майбутнє ви можете не побоюватися. – У минулому житті ви були пивоваром і жили в Німеччині. – На жаль, здібностей до магії немає.

43 – знак випробувань.

Удари долі раз у раз стануть сипатися на вас. Конфлікти виникатимуть як на роботі, так і в сімейному житті. – У минулому житті ви були царственої особливої. За зраду чоловікові вас стратили. – Магією займатися протипоказано. Можете принести багато шкоди собі і своїм клієнтам.

44- попередження про небезпеку.

Все життя ви будете ходити, немов по лезу бритви. Небезпеки та катастрофи підстерігають вас буквально всюди. Будьте обережні і обачні. – У минулому житті ви були тираном, погубившим не одне життя. – Магією краще не займатися. Велика небезпека психічної травми.

45 – число нагороди.

Завдяки своєму продуктивному мисленню, творчої праці і високим інтелектуальним здібностям ви обов'язково отримаєте винагороду. І після сорока років ні в чому не будете потребувати. На початку життя багато розчарувань і втрат. – У минулому житті ви були лікарем, що врятували не одне життя. – В магії ви нічого не доб'єтеся.

46 – знак щасливого кохання і дружби.

Гармонія у відносинах з протилежною статтю і удача в спільних проектах вам гарантовані. Все у вас в житті буде добре, якщо вийдете заміж (одружитеся) по любові і взаємної поваги. Шлюб з примусу чи з розрахунку щастя не принесе. – У минулому житті були воєначальником, полководцем і загинули на полі брані. – Ваш коник – нумерологія. Займаючись нею, ви досягнете багато чого.

47 – число нещирості.

Ви обожнюєте тусовки і дружні посиденьки. Але не всі ваші друзі щирі і відверті з вами. А тому вам раз у раз доведеться стикатися з обманом і навіть зрадою з боку оточуючих. – У минулому житті ви були алхіміком або сектантом, провідним вкрай відокремлений спосіб життя. -Якщо Не хочете втратити здоров'я, магією займатися вам категорично забороняється.

48 – знак воїна.

Говорить про те, що в вас прихований величезний потенціал лідера. Передбачає несподівану кар'єру. Сприятливий для військових, спортсменів і політичних лідерів. – У минулому житті ви були зброярем, фанатично відданим своїй справі. – Такі, як ви, магією не займаються – вважають її шарлатанством і марною тратою часу.

Джерело