Журналіст: Росія набирає в армію жінок з тюрем

Журналіст: Росія набирає в армію жінок з тюрем

Фото: Генштаб ЗСУ Росія через великі втрати та нестачу особового складу почала вербувати жінок з виправних колоній, вважає Юрій Бутусов

Юрій Бутусов виклав відео воїнів ЗСУ, що воюють Запорізькому напрямку, яке свідчить, що серед штурмовиків була жінка.

Український журналіст Юрій Бутусов виклав на своєму Telegram-каналі в четвер, 4 січня, відео воїнів ЗСУ, які боронять Україну на Запорізькому напрямку. 

“Після відбиття чергового штурму окупантів з 64-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади було виявлено, що одним з штурмовиків була жінка, яка разом з групою зеків, завербованих з російських виправних колоній, йшла в наступ”, – йдеться в повідомленні.

Припущення, що це жінка-медик, не підтвердились – жодних розпізнавальних знаків або тактичного медичного рюкзака при ній виявлено не було.

“Припускаємо, що через великі втрати та нестачу особового складу, російська влада вже почала вербувати жінок з виправних колоній”, – додав Бутусов.

Нагадаємо, у РФ підтвердили знищення особового складу та російської техніки  під Синьківкою в Харківській області. Один з російських пропагандистів поскаржився, що українські захисники впоралися “за 35 секунд”.

Британська розвідка спрогнозувала втрати РФ у війні до 2025 року

Джерело