Жінки люблять вухами і це давно вже не секрет, але ось, що саме їм потрібно говорити

Що дівчата насправді хочуть чути від чоловіків.

Дівчатам потрібні не стільки оповідання, анекдоти і цікаві історії, як щось інше. Дівчата виросли на романтичних фільмах, книгах і казках. Вони страшенно сентиментальні і романтичні, навіть якщо не кажуть про це прямо або приховують, інформує Ukr.Media.

Дівчата хочуть чути від чоловіків прекрасні слова, які в народі іменують компліментами. Але вони повинні бути від душі. Дівчата відмінні психологи і майже завжди бачать лестощі наскрізь. Постарайся бути переконливим і говорити тільки те, у що сам віриш.

Що дівчата хочуть чути?

Комплімент зовнішності дівчини

Це найочевидніший комплімент і найефективніший. Жінки надто багато приділяють уваги своїй зовнішності і якщо ти це не помітиш, то скривдиш до глибини душі. А там вже і до френдзони рукою подати. Дівчата хочуть чути наскільки вони гарні і прекрасні. Як вони гарно одягаються, вибирають прикраси, роблять зачіску. Які в них гарні губи, очі, плечі, спина, ноги, попа, груди і тіло. Як вони бажані й привабливі. Дівчина хоче чути комплімент своїй красі та свіжості. Не розчаруй її.

Комплімент інтелекту

Ти ніколи не помилишся, якщо помітиш наскільки розумна твоя супутниця. Комплімент інтелектуальним здібностям зробить будь-яку дівчину більш щасливою. Ти бачиш в дівчині не тільки гарненьку ципу, але і рівну тобі за інтелектом людину. Це надихне її і зробить щасливою.

Комплімент її унікальності

Всі дівчата хочуть відчувати себе особливими і унікальними. Розкажи дівчині яка вона гарна і унікальна. Не скупися на слова і скажи наскільки щасливий, що життя звело вас разом. Дівчина буде задоволена, що хтось з натовпу людей, нарешті розглянув у ній унікальну особистість. Ти єдиний, хто розпізнав у ній унікальність, значить ти ідеальний чоловік.

Комплімент амбіціям

Сучасні дівчата ставлять перед собою великі цілі і досягають їх. Захоплюйся її амбіціями, цілеспрямованістю, професіоналізмом і драйвом. Вона зрозуміє, що ти бачиш у ній потенціал і буде задоволена як слон.

Комплімент характеру

Дівчата мають тисячу хороших рис характер і не помітити це блюзнірство. Дівчина хоче чути, що вона добра, мила, впевнена, товариська, чуйна, кмітлива, добросовісна, бережна, чуйна, лагідна і весела. Похвали її почуття гумору і внутрішні якості. Дівчина засяє від щастя.

Дівчата хочуть від тебе чути саме це. При кожній зустрічі говори дівчині щонайменше 1-2 комплімента. Це зробить дівчину щасливою, а вона точно не залишиться в боргу.

Джерело