Італія зробила заяву щодо розміщення військ НАТО в Україні

Італія зробила заяву щодо розміщення військ НАТО в Україні

«Ввести війська до Києва означає зробити крок до односторонньої ескалації, міністр оборони Італії Гвідо Крозетто фото з відкритих джерел

Перетворення Росії на військову економіку робить її більш оснащеною та гнучкою, ніж НАТО

Італія виступає проти розміщення західних військ в Україні. Про це заявив міністр оборони Італії Гвідо Крозетто в інтерв’ю La Stampa.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За словами міністра, такий крок «зітре шлях до дипломатії». Також Крозетто наголосив, що Франції та Польщі варто говорити лише про себе, а не від імені НАТО.

Італія зробила заяву щодо розміщення військ НАТО в Україні

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто фото: Associated Press

«Ввести війська до Києва означає зробити крок до односторонньої ескалації, яка зітре шлях до дипломатії. Немає сенсу наводити такий аргумент зараз після двох років війни», – сказав міністр.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Також він заявив, що перетворення Росії на військову економіку робить її більш оснащеною та гнучкою, ніж НАТО у військовому виробництві.

«Захід виявив, що має набагато менші виробничі потужності, ніж Росія, і йому потрібен час, щоб змінити тенденцію. Що стосується боєприпасів, то за рік ми вийшли на рівень виробництва, який може допомогти Україні, але все одно нижчий за російський», – вважає він.

Утім, наголошує Крозетто, не варто виключати інший можливий спосіб вирішення конфлікту, «активізуючи дипломатичні канали з більшою силою та наполегливістю».

Нагадаємо, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський розповів, що «деякі країни» вже направили до України своїх військовослужбовців.

Будь ласка, читайте текст після реклами

До слова, Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Міністр оборони країни Владислав Косіняк-Камиш наголосив, що Варшава вважає за краще передати ЗСУ техніку. Крім того, він додав, що Польща навчає третину українських військових.

Читайте також: 

Захід відправить солдат до України? Як світ реагує на заяву Макрона Розміщення іноземних військ в Україні: безпека чи ризик? НАТО піднімає ставки. Вперше за два роки війни Як Макрон змінив порядок денний в Європі 

Джерело