Історія кохання Карла Лагерфельда: все життя модельєр зберігав вірність померлому 30 років тому від СНІДу коханому

Головний дизайнер модного будинку Chanel Карл Лагерфельд лише одного разу розповів історію свого кохання.

Головний дизайнер модного будинку Chanel Карл Лагерфельд рідко говорив про особисте життя і ретельно оберігав його. Лише одного разу модельєр погодився розповісти про свого супутника життя і застерігав тих, хто посміє перебрехати його історію: "Моя любов – у могилі, на цьому все скінчилося. Я вже досяг віку, коли обговорювати особисте життя просто непристойно".

На початку 70-х Карл Лагерфельд був нерозлучний з Жаком де Башером – молодою людиною з пристойної сім'ї, з мрійливим поглядом і тихим голосом. Справжній денді, інтелектуал і поліглот, художник, поет і гей, хоча подейкували, що жіноча стать була від нього в не меншому захваті. Жака знав і любив увесь мистецький Париж, а про його любовні пригоди і безбашні вечірки ходили легенди, інформує Ukr.Media.

"Я був скромником, але те, що витворяв Жак, його любовні пригоди, мене забавляли", – згадував Карл.

Лагерфельд був зачарований красою де Башера і саме коханий дизайнера став причиною його нескінченної ворожнечі з Івом Сен-Лораном. У 80-х Карл особисто познайомив Жака з колегою, не підозрюючи, що так зійшлися всі вершини любовного трикутника. На відміну від Лагерфельда, якого пов'язували з Жаком лише платонічні відносини, Ів не стримував своїх поривів. За словами Карла, йому було відомо про їх пристрасні БДСМ-вечори.

"Звичайно, я все знав. Ми з Івом були друзями більше 20 років. Але я безмежно любив Жака і хотів бачити лише його світлу сторону. Він міг все розповісти, але я вважав за краще ні про що не питати", – говорив Лагерфельд.

За легендою, у відносинах Іва і Жака було все, чого не можна було уявити з Карлом, і навіть більше: п'яні ночі в клубах, транссексуали, багато сексу і сцени ревнощів колишнього партнера Сен-Лорана, який вважав, що Карл спеціально підіслав де Башера, щоб підсадити свого ворога на наркотики.

Сам Жак якось раз сказав, що Лагерфельд не здатний ні на які почуття і по-справжньому любить тільки кока-колу і шоколадний торт, які завжди чекають його в холодильнику.

В 1987 році у Жака виявлять СНІД, який буде повільно вбивати його протягом двох років. Сен-Лоран одразу втратить інтерес до коханця і не стане тягти з розставанням. Єдиною людиною, який залишиться поруч з 38-річним Жаком в останні місяці його життя, буде Лагерфельд. Саме він спробує знайти відповідне лікування, він буде сидіти біля ліжка вмираючого Жака, він власноруч вибере білі квіти, щоб прикрасити храм, де пройде поминальна служба.

Втративши єдину любов всього свого життя, Карл поклявся, що буде зберігати йому вірність, і дотримав слова. У нього не було ані сім'ї, ані дітей, ані нових захоплень.

Джерело